Խորհրդակցություն Բակո Սահակյանի մոտ
Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 8-ին անց է կացրել աշխատանքային խորհրդակցություն` հանրապետության շրջվարչակազմերի ղեկավարների մասնակցությամբ: Այս մասին տեղեկացնում են ԼՂՀ նախագահի աշխատակազմի  լրատվական գլխավոր վարչությունից:
Շրջվարչակազմերի ղեկավարները նախագահին զեկուցել են շրջաններում տիրող իրավիճակի և 2012 թվականին նախատեսված աշխատանքների մասին:
Երկրի ղեկավարը համապատասխան հանձնարարականներ է տվել` հատուկ ընդգծելով շրջվարչակազմերի և տարբեր պետական կառույցների միջև համակարգված համագործակցության, ինչպես նաև ծագող խնդիրների լուծմանը օպերատիվ արձագանքման անհրաժեշտությունը:

Consultation at Bako Sahakyan’s office
On 8 February President of the Artsakh Republic Bako Sahakyan held a working consultation with heads of regional administrations of the republic.
The heads of the regional administrations reported to the President about the situation in the regions and presented working plans for the year of 2012.
Bako Sahakyan gave concrete instructions specifically underlying the necessity of systemized cooperation between regional administrations and different state structures as well as operative solution of problems the regions face, NKR press office reports.