Այսօր և առաջիկա մի քանի օրերին` առանց տեղումների եղանակ
Փետրվարի   11-ի ցերեկը հանրապետության արևելյան շրջաններում, 15-ին առանձին շրջաններում սպասվում է ձյուն, տեղ-տեղ մառախուղ, փետրվարի 12-14-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Քամին հարավ-արևմտյան 5-10 մ/վրկ, 11-ին առանձին վայրերում քամու ուժգնացում 15-20 մ/վրկ, լեռներում և լեռնանցքներում` բուք, ճանապարհներին` մերկասառույց: Օդի ջերմաստիճանը 12-ի գիշերը կնվազի 7-12, ցերեկը` 3-5 աստիճանով, 15-ին նույնքանով կբարձրանա:
ԱԻն հիդրոօդերևութաբանության ծառայության հաղորդագրության համաձայն, փետրվարի 11-ի գիշերը ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է ձյուն և մառախուղ, քամու ուժգնացում 10-15 մ/վրկ, ճանապարհներին` մերկասառույց: Այսօր  ցերեկը, 12-14-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, 15-ին հնարավոր է թույլ ձյուն:

No precipitation during the upcoming days
Snow is expected on February 11 and 15 in some parts of the country, Armenian State Hydro Meteorological Center reported. On February 12-14 no precipitation is expected, fog in spots.
The wind will be 5-10 mps, 15-20 in spots.
The air temperature will go down at night of Feb 12 by 7-12 degrees, in daytime by 3-5 degrees and will go up on Feb 15.
In Yerevan snow and mist are expected at night. There is risk of black ice on the roads. Ice-cover, fog and low visibility possible. The air temperature will be -11-15 tonight, 0-2 in daytime, -3-5 in the evening.