Beeline-ը գործարկում է «Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայությունը
Beeline-ը հայտարարում է «Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայության գործարկման մասին բջջային կապի կանխավճարային և հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար: Ամսական 6000 դրամ բաժանորդային վարձի դիմաց «Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայությունը բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում օգտվել գերարագ բջջային ինտերնետից առանց մեգաբայթային տարիֆիկացման: Բարձր արագությունը կպահպանվի անկախ օգտագործվող ինտերնետի ծավալից։
«Վերջին շրջանում մենք հաճախորդներից ստանում ենք բազմաթիվ առաջարկներ բջջային ինտերնետի արագության ավելացման վերաբերյալ: Beeline-ը շարունակում է աշխատել ծառայությունների պարզության և հարմարավետության զարգացման ուղղությամբ` առաջարկելով գերարագ անսահմանափակ ինտերնետ, որը բաժանորդը կարող է օգտագործել ի հավելումն իր բջջային կապի ընթացիկ սակագնային փաթեթին: Beeline-ի նոր առաջարկն այսօրվա դրությամբ լավագույններից մեկն է հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով 0674999 համարին, հավաքելով *110*999# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 999 տեքստով SMS-հաղորդագրություն 0674 համարին: «Անսահմանափակ Ինտերնետ Super» ծառայությունն ակտիվացնելիս գործում է ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչև 1024 Կբ/վրկ:

Beeline объявляет о запуске новой услуги – «Безлимитный интернет Super»
Компания Beeline объявляет о запуске услуги «Безлимитный интернет Super» для абонентов предоплатной и постоплатной системы расчетов. За абонентскую плату в 6000 драмов услуга позволяет в течение месяца пользоваться высокоскоростным мобильным интернетом без ограничения по трафику. Высокая скорость интернета будет сохраняться вне зависимости от объема использованного интернета.
«В последнее время мы получаем многочисленные предложения от наших клиентов с пожеланиями повысить скорость интернета, которым можно пользоваться прямо с мобильного телефона или смартфона. Beeline продолжает работать над простотой и удобством сервиса, предлагая полноценный высокоскоростной безлимитный интернет в дополнение к текущему тарифному плану мобильной связи абонента. Новое предложение Beeline особо актуально для абонентов постоплатных тарифных планов, так как является одним из самых привлекательных на сегодняшний день», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услугу «Безлимитный интернет Super» можно активировать: позвонив по номеру 0674999, набрав USSD-запрос *110*999# или отправив SMS с текстом 999 на номер 0674. В рамках услуги «Безлимитный интернет Super» действует ограничение скорости до 1024 Кб/сек.