Beeline-ը երկարաձգում է «Վստահության րոպեներ» ծառայության ակցիայի ժամկետը
Beeline-ը հայտարարում է «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետի երկարաձգման մասին: Ակցիայի շրջանակում «Վստահության րոպեներ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդներին տրամադրվող գումարի չափը կրկնապատկվել է` կազմելով 200 դրամից մինչև 6000 դրամ: Բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվել ակցիայից մինչև 2015 թ. մարտի 31-ը: Այս մասին տեղեկացնում է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի բաժինը:
«Մենք գիտակցում ենք, որ ծառայությունների որակի բարելավմանը զուգահեռ պետք է նաև ապահովել դրանց առավելագույն հարմարավետությունն ու հասանելիությունը մեր բաժանորդների համար: Հետևելով այս մոտեցմանը` մենք որոշեցինք երկարաձգել «Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում անցկացվող ակցիայի ժամկետը, որպեսզի բաժանորդները հնարավորություն ունենան օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից անգամ նվազագույն հաշվեկշռի դեպքում», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կախված է վերջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից ծառայությունների համար ծախսված գումարից: «Վստահության րոպեներ» կարելի է ստանալ ինչպես տեղական ցանցում, այնպես էլ ռոումինգում` հավաքելով *141# USSD հրահանգը, ուղարկելով 141 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ զանգահարելով 064046 համարին: Փոխանցված գումարի գործողության ժամկետը 3 օր է ՀՀ տարածքում, իսկ ռոումինգում գտնվելիս այն կտրամադրվի բաժանորդին 7 օր ժամանակահատվածով: Նշված ժամանակահատվածի ավարտից հետո «Վստահության րոպեներ»-ի գումարն ավտոմատ կերպով կգանձվի բաժանորդի հաշվեկշռից, նույնիսկ եթե հաշվի վրա միջոցներ դեռ չկան: Ծառայությունը տրամադրվում է այն անձանց, ովքեր ավելի քան 3 ամիս հանդիսանում են Beeline-ի բաժանորդ:

Компания Beeline продлевает акцию в рамках услуги «Доверительный платеж»
Компания «Beeline» объявляет о продлении срока действия акции в рамках услуги «Доверительный платеж». Предоставляемая по услуге «Доверительный платеж» сумма удвоена и составляет от 200 до 6000 драмов. Абоненты предоплатой системы расчетов мобильной связи Beeline могут продолжать пользоваться акцией до 31 марта 2015 года.
«Мы осознаем, что вместе с улучшением качества услуг, необходимо также обеспечивать их максимальное удобство и доступность для наших абонентов. Следуя этому подходу, мы решили продлить срок акции в рамках услуги «Доверительный платеж» для того, чтобы абоненты Beeline могли пользоваться нашими простыми и удобными услугами даже при минимальном балансе», - отметил Генеральный директор «Beeline» в Армении Андрей Пятахин.
Сумма, предоставляемая услугой «Доверительный платеж» зависит от величины расходов абонента за последние три месяца. Получить «Доверительный платеж» как в домашней сети, так и в роуминге, можно набрав USSD-запрос *141#, позвонив по номеру 064046 или отправив SMS с текстом 141 на номер 0674. Срок действия начисленной суммы на территории РА составляет три дня, а в роуминге – 7 дней, по истечении которых сумма «Доверительного платежа» будет списана со счета абонента автоматически, даже при нулевом балансе. Услуга доступна абонентам, пользующимся мобильной связью «Beeline» не менее 3-х месяцев.