Սևան քաղաքում բացվել է Beeline վաճառքի և սպասարկման նոր գրասենյակ
Beeline-ը հայտարարում է Գեղարքունիքի մարզի Սևան քաղաքում վաճառքի և սպասարկման գրասենյակի բացման մասին։  Նաիրյան 151/ 3 հասցեում գտնվող նոր գրասենյակն աշխատում է  առանց ընդմիջման երկուշաբթիից-շաբաթ ժամը 9:00-ից մինչև 18:00-ը։ Այս մասին հայտնում են ընկերությունից:
«2015 թվականին Beeline-ը շարունակելու է հատուկ ուշադրություն դարձնել հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրին, որի առաջնահերթություններից է մեր գրասենյակների աշխարհագրական հասանելիության բարձրացումը: Մենք հետագայում ևս կձգտենք որքան հնարավոր է մոտ լինել մեր հաճախորդներին և ապահովել սպասարկման առավելագույն հարմարավետություն ու հասանելիություն», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline բջջային, ֆիքսված և ինտերնետ ծառայության բաժանորդները կարող են դիմել գրասենյակ Beeline-ի կողմից մատուցվող ծառայություններին վերաբերող ցանկացած հարցով: Ներկայումս, Հայաստանում գործում է 77 գրասենյակ, որոնցից 51-ը` մարզերում, իսկ 26-ը` Երևանում։
Beeline Վաճառքի և սպասարկման գրասենյակների հասցեների, ինչպես նաև աշխատանքային ժամերի մասին առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

Beeline открывает офис продаж и обслуживания в городе Севан
Beeline объявляет об открытии офиса продаж и обслуживания в городе Севан Гегаркуникcкой области Армении. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Новый офис, находящийся по адресу: ул.Наирян 151/3, работает без перерыва на обед, с понедельника по субботу, с 9:00 до 18:00.
«Сеть офисов продаж и обслуживания Beeline – одна из самых развитых и крупных в Армении. В 2015 году Beeline продолжит уделять пристальное внимание проекту улучшения качества клиентского обслуживания, одним из приоритетов которого является повышение географической доступности наших офисов. Мы и дальше будем стремиться быть как можно ближе к нашим клиентам и обеспечить им максимально удобное и доступное обслуживание», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Абоненты мобильных, фиксированных и интернет услуг могут обращаться в новый офис по самому широкому спектру услуг Beeline. В общей сложности в Армении работает 77 собственных офисов Beeline, 51 из них – в регионах, а 26 – в Ереване.
Дополнительную информацию об адресах офисов продаж и обслуживания Beeline и их рабочем графике можно получить на сайте www.beeline.am.