Վարչապետն անդրադարձել է Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական կենտրոնի կառուցման աշխատանքներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ժամանակ քննարկվել են Ուռուցքաբանության գերազանցության հայկական կենտրոնի կառուցման ընթացքին և գործունեության ուղղություններին վերաբերող հարցեր:
Կառավարությունից տեղեկանում ենք, որ վարչապետ Աբրահամյանին մանրամասներ են ներկայացվել ընթացիկ, ինչպես նաև նախատեսված աշխատանքների մասին, քննարկվել են հետագա քայլերի և գործողությունների վերաբերյալ ներկայացված առաջարկությունները:
Կառավարության ղեկավարը կարևորել է կենտրոնի կառուցման նպատակով ծրագրված աշխատանքների պատշաճ իրականացումը և հանձնարարականներ տվել պատասխանատուներին:

В правительстве Армении обсуждались вопросы строительства Армянского онкологического центра
Сегодня в ходе совещание в правительстве Армении под председательством премьер-министра Овика Абраамяна обсуждались вопросы, касающиеся строительства Армянского центра превосходства в области онкологии и направлений его деятельности.
Как сообщает пресс-служба правительства, премьер-министру были представлены подробности текущих и предусмотренных работ, а также обсуждены представленные предложения по дальнейшим шагам и действиям.
Глава правительства подчеркнул важность надлежащей реализации запланированных с целью строительства центра работ и дал поручения ответственным лицам.