Տարոն Մարգարյանը վարչական շրջանների ղեկավարներին հանձնարարել է պատրաստվել ՀՀ անկախության 25-ամյակին
Աշխատանքային խորհրդակցության ավարտին քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը աշխատակազմի մշակույթի և տուրիզմի, հանրակրթության վարչություններին և 12 վարչական շրջանների ղեկավարներին հանձնարարել է ստեղծել աշխատանքային խումբ և կազմել ՀՀ անկախության 25-ամյակի միջոցառումների ծրագիր, տեղեկացնում է Երևանի քաղաքապետարանի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը։
Աշխատակազմի սոցիալական ապահովության վարչությանն էլ տրվել է հանձնարարական ստեղծել աշխատանքային  խումբ և կազմել այն ընտանիքների ցանկը, ովքեր, ձևավորված ավանդույթի համաձայն, այս տարի կընդգրկվեն «Էրեբունի-Երևան 2798» տոնակատարության շրջանակում սոցիալական բաղադրիչով նախատեսված աջակցության ծրագրում և կստանան անհրաժեշտ կենցաղային տեխնիկա:

Тарон Маргарян поручил главам административных общин подготовиться к 25-летию независимости Армении
Сегодня в ходе рабочего совещания мэр Еревана Тарон Маргарян поручил управлениям культуры и туризма, а также общего образования Аппарата мэрии Еревана и главам 12 административных общин сформировать рабочую группу и составить программу мероприятий, приуроченных к 25-летию независимости Армении.
Как сообщает пресс-служба мэрии, управлению социального обеспечения было поручено создать рабочую группу и составить список тех семей, которые в рамках празднества «Эребуни-Ереван 2798» будут включены в программу социальной поддержки и получат необходимую бытовую технику.