Պոլ Պոգբա. Ռունիին ասացի, որ ուզում եմ իրացնել 11 մետրանոցը և նա զիջեց ինձ
«Մանչեսթեր Յունայթեդի» կիսապաշտպան Պոլ Պոգբան կարծիք է հայտնել «Ֆեներբախչեի» հետ Եվրոպայի լիգայի խմբային փուլի 3-րդ տուրի հանդիպման մասին (4։1), փոխանցում է Sports.ru-ն։
«Մենք ուզում էինք հաղթել, որովհետև դա կարևոր է, և այսօր գլխավորեցինք խմբի մրցաշարային աղյուսակը։ Սպասում ենք հաջորդ հանդիպմանը։ Ռունիին ասացի, որ ուզում եմ իրացնել 11 մետրանոցը, և նա հարվածելու իրավունքը զիջեց ինձ։ Շատ գոհ եմ, որ Ուեյնը վստահեց ինձ և ես գոլ խփեցի։ «Մանչեսթեր Յունայթեդում» ամեն ինչ բավարարում է ինձ։ Մրցաշրջանը նոր է մեկնարկել, իսկ առջևում դեռ շատ խաղեր կան։ Մենք ուզում ենք լավ խաղ ցուցադրել և առաջատար լինել առաջնությունում»,- ասել է  Պոգբան:

Поль Погба: «Сказал Руни, что хочу пробить пенальти, и он уступил мне право бить»
Полузащитник «Манчестер Юнайтед» Поль Погба поделился мнением о матче Лиги Европы против «Фенербахче» (4:1), передает Sports.ru.
«Мы хотели победить, потому что это важно, сегодня мы возглавили группу. Ждем следующего матча. Сказал Руни, что хочу пробить пенальти, и он уступил мне право бить. Очень доволен, что реализовал пенальти и что Уэйн доверил мне право бить. Меня все устраивает в «МЮ».
Сезон только начался, впереди еще много матчей. Мы хотим показывать хорошую игру и лидировать в чемпионате», – сказал Погба.