Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է 3 դեպք
Ըստ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` հոկտեմբերի 25-ից 26-ը հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 5 դեպքերն էլ բացահայտվել են: Այս մասին տեղեկացնում է ՀՀ ոստիկանության մամուլի ծառայությունը:
Բացահայտվել է խարդախության՝ 5, յուրացման կամ վատնման՝ 3, թմրանյութի հայտնաբերման և ապօրինի ծառահատման 1-ական դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության՝ 3, մարմնական վնասվածք հասցնելու՝ 2 և խարդախության 1 դեպք։
Անցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 11 պատահար, ինչի հետևանքով 16 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Из ранее совершенных преступлений раскрыто 3 случая кражи
По данным оперативной сводки Полиции Республики Армения, все 5 случаев причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период между 24 и 25 октября, раскрыты.
Раскрыто также 5 случаев мошенничества, 3 случая присвоения или растраты, по 1 случаю обнаружения наркотиков и незаконной вырубки деревьев.
Из ранее совершенных преступлений раскрыто 3 случая кражи, 2 случая причинения телесных повреждений и 1 случай мошенничества.
За прошедшие сутки в республике было зарегистрировано 11 ДТП, вследствие которых 16 человек получили телесные повреждения разных степеней тяжести.