Միհրան Պողոսյանը նախագահականից դուրս է եկել բարձր տրամադրությամբ. «Հրապարակ»
«Հրապարակ»-ի աղբյուրի փոխանցմամբ՝ երեկ՝ Բաղրամյան 26-ում է եղելԴԱՀԿ նախկին պետ Միհրան Պողոսյանը։ Նույն աղբյուրի փոխանցմամբ՝ Միհրան Պողոսյանը նախագահականից դուրս է եկել բարձր տրամադրությամբ։
«Ամենայն հավանականությամբ, ԴԱՀԿ նախկին պետի այցը նախագահական անմիջական կապ ունի ապրիլին կայանալիք Ազգային ժողովի ընտրությունների հետ։ Ուշագրավ է նաև այն, որ քաղաքական տարբեր շրջանակներում ակտիվացել են խոսակցությունները, թե թիվ 1 ընտրատարածքում, որտեղ ՀՀԿ ռեյտինգային ընտրացուցակով առաջադրվելու են նաև Նոր Նորք վարչական շրջանի ղեկավար Արմեն Ուլիխանյանի եղբայր Ղուկաս Ուլիխանյանը և Տարոն Մարգարյանի աներորդին, Միհրան Պողոսյանն է լինելու անցողիկ թեկնածուն», - գրել է թերթը։

«Грапарак»: Мигран Погосян вышел из резиденции президента в хорошем настроении
Газета «Грапарак» пишет со ссылкой на свои источники, что бывший начальник Службы принудительного исполнения судебных актов (СПИСА) Мигран Погосян побывал вчера в резиденции президента Армении на Баграмяна 26. Как передают источники издания, Мигран Погосян вышел оттуда в приподнятом настроении.
«По всей видимости, визит экс-начальника СПИСА в резиденцию президента непосредственно связан с парламентскими выборами в апреле этого года. Примечательно также, что в различных политических кругах активизировались разговоры о том, что на избирательном участке №1, где по рейтинговому списку будут баллотироваться также руководитель административного района Нор Норк Гукас Улихарян – брат Армена Улиханяна и шурин Тарона Маргаряна, проходным кандидатом будет Мигран Погосян», - пишет газета.