Որ իմանաք՝ ով են, ինձ էլ կասեք. Ստեփան Մարգարյանը՝ «Համախմբումը» լքողների մասին
«Համախմբում» կուսակցության փոխնախագահ Ստեփան Մարգարյանը տեղյակ չէ, որ կուսակցությունից մի քանի հոգի դուրս են եկել։
«Որ իմանաք՝ ով են, ինձ էլ կասեք», - «Օհանյան-Րաֆֆի-Օսկանյան» դաշինքի համաժողովից առաջ լրագրողների հետ զրույցում ասաց նա։
Հիշեցնենք, որ այսօր «Ժամանակ» թերթը գրել էր, որ ««Համախմբում» կուսակցության ներսում առկա հակասությունները գնալով ավելի են լրջանում: Վահե Հովհաննիսյանից հետո կուսակցության շարքերը պատրաստվում են լքել zham.am-ի խմբագիր, քաղաքագետ Երվանդ Բոզոյանն ու topnews.am-ի խմբագիր Գեղամ Նազարյանը: Նրանք համարվում են Վահե Հովհաննիսյանի մտերիմ և գաղափարակից ընկերները»։

Если узнаете, кто вышел из партии, сообщите мне – зампредседателя партии «Единение»
Заместитель председателя партии «Единение» Степан Маргарян не обладает информацией о том, что несколько человек покинули ряды партии.
«Если узнаете, кто вышел из партии, сообщите мне тоже», - заявил он журналистам перед съездом альянса «Оганян – Раффи - Осканян».
Напомним, сегодня газета «Жаманак» писала о том, что в партии «Единение» с каждым днем противоречия становятся серьезнее. После Ваге Ованнисяна ряды партии собираются покинуть редактор сайта zham.am, политолог Ерванд Бозоян и редактор topnews.am Гегам Назарян. Они считаются близкими друзьями и идеологическими соратниками Ваге Ованнисяна.