Արթուր Բաղդասարյանին առնչվող ընկերությունների աշխատողները ընդգրկվել են ՀՎԿ-ի ընտրական ցուցակում
«Հայկական վերածնունդ» կուսակցության ընտրական ցուցակում հիմնականում հանգրվանել են նույն կուսակցության նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի անվան հետ կապվող ընկերությունների աշխատողները: Դատելով ԿԸՀ ներկայացրած ցուցակից՝ այդ ընկերությունները բազմազան են:
Օրինակ՝ ընդգրկված են Արթուր Բաղդասարյանի կուսակցության խոսափող համարվող «Հ3» հեռուստաընկերության աշխատակիցները՝ տնօրեն, գլխավոր խմբագիր, ծրագրերի տնօրեն, եթերային թողարկիչ և այլն:
Բաղդասարյանի անվան հետ կապվող ընկերություններից են նաև «Ֆրուտլենդ»-ը և «Հայասի գրուպ»-ը, որոնց ներկայացուցիչները նույնպես ընդգրկված են ՀՎԿ ցուցակում: Օրինակ՝ թեկնածու է «Հայասի գրուպ»-ի արտադրամասի պետը՝ Գուրգեն Մարգարյանը, թեպետ ոչ անցողիկ հորիզոնականն է զբաղեցնում՝ 156:
Բաղդասարյանն իր գլխավորած ցուցակում ներառել է նաև Հայաստանի Ֆրանսիական և Եվրոպական կրթական տարածաշրջանային ակադեմիայի դասախոսական կազմին: Նկատենք՝ Բաղդասարյանը 2000-ից Հայաստանում Ֆրանսիական համալսարանի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահն է, 2002-ից՝ Եվրոպական տարածաշրջանային ակադեմիայի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահը:
Այս կուսակցության ընտրական ցուցակը խայտաբղետ է, օրինակ՝ թեկնածու է նաև «Ակվատեկ» համալիր աերոբիկայի պատասխանատուն, ՍՊԸ-ներից մեկի անվտանգության աշխատողը, շատ են նաև տարբեր շրջանների դպրոցների ուսուցիչներ:
Ցուցակում կան նաև մտավորականներ՝ Հայ գրողների միության նախագահ Աբգար Ափինյանը, բանաստեղծ Արա Ալոյանը:

В список партии «Армянское возрождение» вошли сотрудники компаний, связанных с Артуром Багдасаряном
В предвыборный список партии «Армянское возрождение» вошли в основном работники компаний, связанных с именем Артура Багдасаряна. Судя по представленному в Центральную избирательную комиссию Армении списку, эти компании многообразны.
К примеру, в список вошли сотрудники телекомпании H3 TV, которая считается рупором партии Артура Багдасаряна, – директор, главный редактор, директор программ, выпускающий эфира и т.д.
С именем Багдасаряна связываются также компании «ФрутЛенд» и «Айаси груп», представители которых также включены в список партии «Армянское возрождение». К примеру, в списке значится начальник цеха компании «Айаси групп» Гурген Маргарян, хотя и он занимает непроходное 156 место.
В список во главе с Артуром Багдасаряном вошли также профессорско-преподавательский состав Французского университета в Армении и Европейской образовательной региональной академии. Отметим, что Артур Багдасарян с 2000 года является председателем Совета попечителей Французского университета в Армении, а с 2002 года – также председателем Совета попечителей Европейской образовательной региональной академии.
Предвыборный список этой партии довольно разношерстый, к примеру, в числе кандидатов также ответственный за аэробику спортивно-оздоровительного центра «Акватек», сотрудник безопасности одного из ООО, много учителей из школ различных областей страны.
В списке есть также представители интеллигенции – председатель Союза писателей Армении Абгар Апинян, поэт Ара Алоян.