Թրամփի դուստրը ֆուտբոլիստ Ջորջո Կինալիին շփոթել է սրբի հետ
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի դուստրը՝ Իվանկան հռոմեական «Լացիո»-ի նախկին ֆուտբոլիստ Ջորջո Կինալիի լուսանկարը շփոթել է սրբի լուսանկարի հետ, փոխանցում է Lentra.ru-ն՝ հղում անելով 101 Great Goals-ին։
Նա ամուսնու՝ Ջարեդ Քուշների հետ միասին այցելել է «Սուրբ Իգնատիոսի սրճարան» հոռմեական ռեստորանը։ Հաստատության պատին փակցված նկարներից մեկը հայտնվել է Իվանկայի ուշադրության կենտրոնում։
«Նա մատնացույց է արել Կինալյայի լուսանկարը, որտեղ ֆուտբոլիստն աչքերը հառել է երկնքին և հարցրել՝ թե սա ի՞նչ սուրբ է», - ասել է ռեստորանի սեփականտերը։

Дочь Трампа перепутала футболиста Джорджо Кинальи со святым
Дочь президента США Дональда Трампа Иванка приняла фотографию бывшего футболиста римского «Лацио» Джорджо Кинальи за изображение святого, сообщает Lenta.ru  со ссылкой на 101 Great Goals.
Она вместе с мужем Джаредом Кушнером посетила римский ресторан «Кафе святого Игнатия». Одна из картин на стене заведения ее заинтересовала.
«Она указала рукой на фото, на которой запечатлен Киналья с распростертыми руками и глазами, устремленными к небу, и спросила, что это за святой», — рассказал владелец ресторана. Он объяснил гостье, чей перед ней портрет.