Հայաստանի ղեկավարության փոփոխությունը չի անդրադարձել Ռուսաստանի հետ ռազմատեխնիկական համագործակցության վրա. Շուգաև
06/09/2018 18:42
Հայաստանում ղեկավարության փոփոխությունն ազդեցություն չի ունեցել Մոսկվայի ու Երևանի միջև ռազմատեխնիկական համագործակցության վրա, հայտնել է ռազմատեխնիկական համագործակցության գծով Դաշնային ծառայության ղեկավար Դմիտրի Շուգաևը։
«Հայաստանի հետ հարաբերությունները կառուցվում են ըստ հաստատված ծրագրի։ Այն պայմանագրերը, որոնք մենք ունենք՝ ուրեմն ունենք։ Նոր բան այս առումով ես չեմ ասի», - նշել է Դ. Շուգաևը լրագրողների հետ զրույցում։

Change of power in Armenia not reflected on Russian-Armenia military-technical cooperation - Dmitry Shugaev
06/09/2018 19:21
Change of leadership in Armenia has not affected military-technical cooperation between Moscow and Yerevan, Dmitry Shugaev, Director of The Russian Federal Service for Military-Technical Cooperation said.
“The relations with Armenia proceed in accordance with established program. We will continue implementing the programs we have. This is what I will say, nothing else,” Shugaev told reporters.