Ֆրանս Տելեկոմ Orange խմբի նախագահը կայցելի Հայաստան
Ֆրանս Տելեկոմ Orange Խմբի նախագահ և գլխավոր տնօրեն Ստեֆան Ռիշարը այսօ կժամանի Հայաստան Ֆրանսիայի Հանրապետության նախագահ Նիկոլա Սարկոզիի պետական այցի շրջանակներում պաշտոնական պատվիրակության կազմում:
Հայաստանյան իր այցի ընթացքում Ստեֆան Ռիշարը կունենա մի շարք հանդիպումներ, որոնց թվում նաև` Orange Արմենիայի թիմի հետ:
Ընկերության հանրային կապերից տեղեկացնում են, որ վաղը Ստեֆան Ռիշարը Orange-ի գլխավոր խանութում կհյուրընկալի մի շարք պաշտոնատար անձանց, այդ թվում` Ֆրանս-հայկական գործարար ակումբի անդամներին, ինչպես նաև Ֆրանսիայի Արդյունաբերության, էներգետիկայի և թվային տնտեսության նախարար Էրիկ Բեսոնին ու Ֆրանսիայի արտաքին առևտրի գծով պետական քարտուղար Պիեռ Լելուշին: Այնուհետև նա կմասնակցի Երևանի Ֆրանսիայի հրապարակում Հայաստանի և Ֆրանսիայի նախագահների կողմից ֆրանսիացի նշանավոր քանդակագործ Օգյուստ Ռոդենի հեղինակած արձանի պաշտոնական բացման արարողությանը: Արձանը, որը Ֆրանսիայի նվերն է Հայաստանին, ձեռք է բերվել Ֆրանս Տելեկոմ Orange-ի աջակցությամբ` ի նշան Հայաստանի նկատմամբ Orange-ի նվիրվածության:

Chairman and CEO of France Telecom-Orange to visit Armenia
Stéphane Richard, Chairman and CEO of France Telecom-Orange, is visiting Yerevan today as part of a delegation accompanying the French President, Nicolas Sarkozy.
During his stay, Stéphane Richard will also meet with the Orange Armenia team and will attend other meetings with Armenian officials.
On October 7, Stéphane Richard will welcome various officials to the Orange Flagship store, including members of the French-Armenian Business Club, Eric Besson, French Minister of Industry, Energy and Digital Economy, and Pierre Lellouche, State Secretary in charge of Foreign Trade. Later he will attend the official inauguration of a statue designed by the renowned French sculptor, August Rodin, by the presidents of the two countries. The statue, which is a gift from France to Armenia, has been acquired with the support of Orange, as a sign of France Telecom-Orange's commitment to Armenia.