Պավել Մանուկյանի և նրա որդու՝ Արամի կյանքին վտանգ չի սպառնում, նրանց վիրահատում են. Ոստիկանություն
«Սասնա ծռեր» զինված խմբավորման անդամներ Պավել Մանուկյանի և նրա որդու՝ Արամի կյանքին վտանգ չի սպառնում, Aysor.am-ին տեղեկացրեցին ոստիկանության լրատվության վարչությունում:
«Կյանքին վտանգ չկա: Այս պահին նրանց վիրահատում են», - ասացին ոստիկանությունում:
Լրատվության վարչությունում հերքեցին համացանցում տարածվախ տեղեկությունները, թե Պ.Մանուկյանն ու նրա որդին, իբր, սպանվել են:
Ավելի վաղ ոստիկանության մամուլի քարտուղար Աշոտ Ահարոնյանը հայտնել էր, որ ՊՊԾ գնդի տարածքում իրավապահներին են հանձնվել զինված խմբի անդամներ Գագիկ Եղիազարյանն ու Արամ Հակոբյանը:
Տեղի է ունեցել փոխհրաձգություն, որի հետևանքով վիրավորվել է իրավապահներից մեկը, ինչպես և Պավել Մանուկյանն ու նրա որդի Արամը:

Жизнь членов вооруженной группировки «Сасна црер» Павла Манукяна и его сына Арама вне опасности
Жизни двум раненным членам вооруженной группировки «Сасна црер» Павла Манукяна и его сына Арама, которые 17 июля захватили полицейский полк в Ереване, не угрожает опасность, заявили Aysor.am в полиции Армении.
«Угрозы жизни нет. Сейчас их оперируют», - сказали в полиции.
В пресс-службе опровергли распространенную в соцсетях информацию о том, что члены группировки Павел Манукян и его сын Арам убиты.
На территории захваченного в Ереване вооруженной группировкой полицейского полка есть двое раненных членов группировки, сообщил Aysor.am источник в правоохранительных органах.
"Ведутся переговоры, чтобы получить возможность оказать им медпомощь, однако со стороны остальных членов пока что получен отрицательный ответ", - сказал собеседник Aysor.am.