Սերժ Սարգսյան. Ընտրություններին ՀՀԿ-ն ներկայանում է պինդ թիմով. նրանք մարդկանց չեն խաբելու
2017 թվականի ընտրություններին ՀՀԿ-ն ներկայանում է պինդ թիմով, ԵԿՄ 11-րդ համագումարի ժամանակ հայտարարեց ՀՀ նախագահ, ՀՀԿ նախագահ Սերժ Սարգսյանը:
«ՀՀԿ-ն ներկայանալու է մի թիմով, որը ժողովրդի քվեն ստանալու դեպքում պատրաստ է լինելու Մոսկվայի, Վաշինգտոնի, Բրյուսելի և մնացած բոլոր ամբիոններից ձայն բարձրացնել: Նրանք մարդկանց չեն խաբելու, չեն ասելու, որ մի տարի հետո Հայաստանը դարձնելու են դրախտ, չեն խաբելու, որ եթե քվեն տաք իրենց, հոսանքն ու գազն անվճար են դարձնելու, երիտասարդներին բանակ չեն տանելու: Նրանք ասելու են այն, ինչ անելու են, մեր երկիրը առաջ են տանելու», - նշեց Ս. Սարգսյանը:

Серж Саргсян: Республиканскую партию на парламентских выборах представит сильная команда
Республиканскую партию Армении (РПА) на парламентских выборах 2017 года представит сильная команда, заявил сегодня президент Армении, председатель РПА Серж Саргсян на 11-ом съезде Союза добровольцев «Еркрапа».
«РПА идет на выборы командой, которая, если получит голоса избирателей, будет готова озвучивать заявления в Москве, Вашингтоне, Брюсселе и с других трибун. Они не будут обманывать людей, не будут говорить, что через год Армения станет раем. Не будут обманывать, что если получат голоса, электричество и газ станут бесплатными, молодых людей не будут призывать в армию. Они будут говорить то, что возможно сделать, будут двигать вперед нашу страну», - отметил Серж Саргсян.