Կոնվերս բանկում նվազագույնը 100 հազար դրամ «Աշնանային» ավանդ  դնելու դեպքում ավանդատուն կօգտվի բանկի ակցիայի ընձեռած  հնարավորություններից
20/09/2017 13:20
Կոնվերս բանկում նվազագույնը 100 հազար դրամ «Աշնանային» ավանդ դնելու դեպքում ավանդատուն կօգտվի բանկի ակցիայի ընձեռած հնարավորություններից
Կոնվերս Բանկը, գործարկած ակցիայի շրջանակներում, առաջարկում է մինչև նոյեմբերի 30-ը ներառյալ Բանկում ներդնել նվազագույնը 100 հազար դրամի չափով «Աշնանային» ավանդ և օգտվել ակցիայի ընձեռած  հնարավորություններից:
Ավանդի ժամկետը 12 ամիս է,  տարեկան անվանական տոկոսադրույքը 9% է, իսկ Ինտերնետ Բանկ համակարգով ներդրման դեպքում՝ 9.5%: Ավանդի ողջ ժամանակահատվածի համար տոկոսագումարը վճարվում է ժամկետի ավարտին:
«Ակցիայի շրջանակներում 200000 ՀՀ դրամ և ավելի գումարի չափով ավանդ ներդրած  հաճախորդներին Visa Classic , MasterCard Standard, MC Woman’s, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum, Visa Infinite վճարային քարտեր կտրամադրվեն անվճար, առանց սպասարման վճարի: Զուգահեռաբար, նրանց ավանդի գումարի մինչև 90 տոկոսի չափով վարկային սահմանաչափի հնարավորություն կընձեռվի», - ասացին Բանկում՝ հավելելով, որ «Աշնանային» ավանդ ներդրած անձինք  Բանկի գործընկերների ցանցում կօգտվեն նաև գումարի հետվերադարձի հնարավորությունից:

Конверс Банк предлагает вложить в Банке депозит “Осень” и воспользоваться возможностями, предоставляемыми акцией
20/09/2017 13:20
В рамках начатой акции, Конверс Банк предлагает вложить в Банке депозит «Осень» в минимальном размере 100 тысяч драмов РА до 30 ноября и воспользоваться возможностями, предоставляемыми акцией.
Срок депозита составляет 12 месяцев, годовая номинальная процентная ставка 9%, а в случае, если депозит будет внесен посредством системы Интернет Банк, процентная ставка составит 9.5%. За весь период вклада проценты выплачиваются в конце срока.
«Клиентам, внесшим в рамках акции депозит в размере 200000 драмов РА и больше, будут бесплатно предоставляться платежные карты Visa Classic, MasterCard Standard, MC Woman, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum и Visa Infinite, без платы за обслуживание. Кроме того, им будет предложен кредитный лимит в размере до 90% от суммы их депозита», - сказали в Банке, добавив, что лица, внесшие депозит “Осень”, также получат возможность пользоваться КешБэком в партнерской сети Банка.