Նոր առաջարկ Կոնվերս Բանկից արտերկրից  դրամային փոխանցումներ ստացողների համար
Կոնվերս Բանկը արտերկրից պարբերաբար դրամային փոխանցումներ ստացող հաճախորդների համար հանդես է գալիս նոր առաջարկով:
Այսուհետ, հաճախորդը, ստանալով Transfer քարտ, կարող է արտերկրից փոխանցումը դրան հաշվեգրել՝ ուղարկելով հայտ ՀԾ-Ինտերնետ Բանկ համակարգով, [email protected] էլեկտրոնային փոստով, զանգահարելով 010 511 292 հեռախոսահամարով կամ ուղարկելով տեքստային հաղորդագրություն conversebank-transfer Skype կամ +374 93 511 292 Viber / WhatsApp օգտատիրոջը:
Զուգահեռաբար Transfer քարտով փոխանցումներ ստացող  հաճախորդները կարող են օգտվել Բանկի՝ հոկտեմբերին գործարկած ակցիայի ընձեռած հնարավորությունից: Դրա շրջանակներում ևս Կոնվերս Բանկը հաճախորդներին է առաջարկում փոխանցված գումարները ստանալ Տրանսֆեր վճարային քարտերով և օգտվել արժույթի՝ արտոնյալ պայմաններով  փոխարկման հնարավորությունից:
«Մասնավորապես, մինչև դեկտեմբերի 30-ը  դոլարը կփոխարկվի բանկում գործող կանխիկի առքի փոխարժեքից 1, եվրոն՝ 2 դրամով, իսկ ռուբլին՝ 10 լումայով ավելի բարձր փոխարժեքով», - հայտնել են Կոնվերս բանկում:
Զուգահեռաբար, վերջին երկու ամիսներին նվազագույնը 200000 դրամ ընդհանուր գումարի 3 և ավելի փոխանցում ստացած հաճախորդներին ակցիայի շրջանակներում մինչեւ 500 հազ. դրամի չափով վարկային սահմանաչափի հնարավորություն է ընձեռվելու, իսկ MasterCard Standard քարտ է տրամադրվելու գործող սակագնից 50%-ով ցածր գնով և սպասարկման վճարով:

Конверс Банк выступил с новым предложением для клиентов, получающих денежные переводы из-за границы
Конверс Банк выступил с новым предложением для клиентов, получающих регулярные денежные переводы из-за границы.
Отныне, клиент, получив карту Трансфер, может зачислить на нее сумму денежного перевода, полученного из-за границы, отправив заявку по системе АП-Интернет Банк или по электронной почте по адресу [email protected], позвонив по телефонному номеру 010 511 292 или отправив текстовое сообщение на conversebank-transfer Skype или пользователю Viber / WhatsApp по номеру +374 93 511 292.
Кроме того, клиенты, получающие денежные переводы по карте Трансфер, могут воспользоваться возможностью, предложенной в рамках акции, начатой банком в октябре. В рамках этой акции, Конверс Банк также предлагает своим клиентам получать денежные переводы по платежным картам Трансфер и пользоваться возможностью конвертации валюты на льготных условиях.
«В частности, до 30 декабря доллары будут конвертироваться по обменному курсу на 1 драм, евро – на 2 драма, а рубли - на 10 лум выше действующего в банке обменного курса наличной покупки», - отметили в Конверс Банке.
В то же время, клиентам, получившим за последние два месяца 3 и более денежных переводов на общую сумму не меньше 200000 драмов, в рамках акции будет предоставлена возможность получения кредитного лимита на сумму до 500 тысяч драмов, а карта MasterCard Standard будет предоставляться по цене и с платой за обслуживание со скидкой в размере 50% от действующего тарифа.