Կոնվերս Բանկը ներդրել է «Converse mobile» ծառայությունը
Կոնվերս Բանկը  ներդրել է «Converse mobile» ծառայությունը, որը  հաճախորդներին հնարավորություն  է տալիս աշխարհի ցանկացած անկյունից, օրվա ցանկացած ժամի կառավարել հաշիվները՝  App Store-ից  կամ Play Market-ից ներբեռնելով բջջային համապատասխան հավելվածը:
« «Converse Mobile»-ը բանկային հաշիվների կառավարման՝  օգտագործման տեսանկյունից շատ հարմար և պարզ  համակարգ է: Այն ֆունկցիոնալ առումով առավելագույնս հարմարեցված է հաճախորդների պահանջներին: Միաժամանակ, աչքի է ընկնում անվտանգության բարձր մակարդակով»,- նշում են բանկից:
«Converse Mobile»-ով հաճախորդները կարող են կատարել ներբանկային, միջբանկային և միջազգային փոխանցումներ, կոմունալ, կոմունալ խմբային և ՃՈ տուգանքների վճարումներ, արտարժույթ փոխանակել, մարել վարկը, համալրել ավանդը և այլն:
«Ավանդաբար տեխնոլոգիական համարվող Կոնվերս Բանկը Հայաստանում հեռահար ծառայությունների մատուցման առաջատարերից է, որը պարբերաբար ներկայանում է թվային լուծումներ պահանջող ժամանակակից, տեխնոլոգիական առաջարկներով: «Converse  Mobile»-ից բացի, Կոնվերս Բանկը հաճախորդներին է առաջարկում  «Ինտերնետ Բանկինգ» համակարգը, «Վճարային պորտալ» ծառայությունը: Հեռահար ծառայությունների գործիքակազմը առաջիկայում նախատեսվում է համալրել նոր առաջարկներով»,- նշում են բանկում` հիշեցնելով, որ Կոնվերս Բանկը Ինտերնետ բանկինգ  ու Մոբայլ բանկինգ ծառայություններ ներդրած առաջին հայաստանյան բանկն է:

Конверс Банк внедрил услугу Converse Mobile
Конверс Банк внедрил услугу Converse Mobile, которая предоставляет клиентам возможность управлять своими счетами в любое время дня из любой точки мира, загрузив соответствующее мобильное приложение из App Store или Play Market.
“Converse Mobile - очень удобная и простая в плане использования система управления банковских счетов. Функционально, она максимально приспособлена к требованиям клиентов. В то же время, система отличается высоким уровнем безопасности”, - отметили в Банке.
Пользуясь услугой Converse Mobile, клиенты могут осуществлять внутрибанковские, межбанковские и международные денежные переводы, осуществлять коммунальные платежи, групповые коммунальные платежи, оплачивать штрафы, наложенные дорожной полицией, обменивать валюту, погашать кредит, пополнять депозит и др.
“Конверс Банк, который традиционно считается технологическим, является одним из ведущих поставщиков дистанционных услуг в Армении, периодически выступая с современными, технологическими предложениями, требующими цифровых решений. Кроме услуги Converse Mobile, Конверс Банк предлагает своим клиентам систему “Интернет банкинг” и услугу “Платежный портал”. В ближайшем будущем, планируется пополнить инструменты предоставления дистанционных услуг новыми предложениями”, - отметили в Банке, напомнив, что Конверс Банк является первым банком в Армении, внедрившим услуги “Интернет банкинг” и “Мобильный банкинг”.