Զատուլինը այցելում է Հայաստան
Հայաստան կայցելի ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման և հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի պատվիրակությունը, տեղեկացնում են ԱԺ լրատվական ծառայությունից։
Մարտի 24-ին ՌԴ Դաշնային ժողովի Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման և հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի պատվիրակությունը կայցելի Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիր:
Մարտի 26-ին ԱԺ ոսկեզօծ դահլիճում տեղի կունենա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի և ՌԴ Դաշնային ժողովի Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման և հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի համատեղ նիստը։
Նույն օրը ԱԺ նիստերի դահլիճին կից սրահում ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արմեն Աշոտյանը և ՌԴ Դաշնային ժողովի Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման ու հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի նախագահի առաջին տեղակալ Կոնստանտին Զատուլինը կհանդիպեն լրատվամիջոցների ներկայացուցիչների հետ։

Делегация во главе с Константином Затулиным посетит Армению
Делегация Комитета Государственной думы Федерального Собрания Российской Федерации по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками посетит Армению, сообщает пресс-служба парламента.
24 марта, в 16:00,  делегация Комитета ГД ФС РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками посетит мемориал в Цицернакаберде.
26 марта, в 10:00, в Позолоченном зале НС состоится совместное заседание постоянной комиссии парламента по внешним связям и Комитета ГД ФС РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками.
В тот же день, в 13:00, в фойе зала заседаний парламента Армении председатель постоянной парламентской комиссии по внешним связям Армен Ашотян и первый заместитель председателя Комитета ГД ФС РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками Константин Затулин встретятся с представителями СМИ.