«Նաիրի» են տեղափոխվել երեք ոստիկան, նրանց ու Փաշինյանի կյանքին վտանգ չի սպառնում. Անատոլի Գնունի (Տեսանյութ)
16/04/2018 16:40
«Նաիրի» բժշկական կենտրոն տեղափոխված «Իմ քայլը» շարժման ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանի կյանքին վտանգ չի սպառնում։
«Փաշինյանի վիճակը բավարար է, կյանքին վտանգ չի սպառնում, աջ դաստակի կտրած-ծակած վերք է: Վիրակապարանում մշակվում է», -  Aysor.am-ի հետ զրույցում ասաց ԲԿ-ի տնօրեն Անատոլի Գնունին։
Ա.Գնունին փոխանցեց, որ իրենց մոտ է տեղափոխվել նաև վիրավոր երեք ոստիկան։
«Երեք ոստիկան են մեզ դիմել, որոնց մոտ մանր բեկորային վնասվածքներ են: Ոստիկաններից մեկն այժմ գտնվում է վիրասրահում», - ասաց նա։

Анатолий Гнуни: В медицинский центр «Наири» обратились трое полицейских, их жизни и жизни Никола Пашиняна опасность не угрожает
16/04/2018 16:58
Жизни госпитализированного в медицинский центр «Наири» Никола Пашиняна опасность не угрожает.
«Его состояние оценивается как удовлетворительное, опасность жизни не угрожает, у него колото-резанная рана в области правого запястья. Сейчас рану обрабатывают и перевязывают», - заявил в беседе с корреспондентом Aysor.am заместитель директора медицинского центра «Наири» Анатолий Гнуни.
«К нам обратились трое полицейских, у них мелкие осколочные ранения. Один их них сейчас в операционной», - сказал он.