Գանայում պաստորն իրականացրել է ավելի քան 600 ծիսական սպանություններ
Գանայում պաստորը հայտարարել է, որ իրականացրել է ավելի քան 600 ծիսական սպանություններ: «Ես 17 տարեկանից «ապրում եմ Սատանայի հետ», փոխանցել է նա, հայտնում է Daily Mail-ը:
Նրա խոսքով՝ զոհերի մեծ մասը երեխաներ էին, որոնց իրեն են փոխանցել բժիշկները և բուժքույրերը, որոնք եղել են Սատանայի հետևորդները: Տեղական հեռուստաալիքի հետ հարցազրույցում տղամարդը, որի դեմքը դիմակավորված էր, խոստովանել է 675 մարդու սպանությունը:
Պաստորը պատմել է, որ ծնվել է «մութ հոգիների հետ» և հասցրել է շփվել ավելի քան 650 դևի հետ: Տղամարդը հայտարարել է, որ զոհաբերություններն անհրաժեշտություն էին՝ իր իշխանությունը պահպանելու համար, սակայն այնուհետև «Սատանայի թագավորությունը» լքել է: Նա հավաստիացրել է, որ երկրում մեծ թվով կեղծ պաստորներ կան, որոնք հետևորդներին գրավում են մութ հոգիների միջոցով:

В Гане пастор убил более 600 человек
В Гане пастор признался, что совершил более 600 ритуальных убийств. "Я с 17 лет «живу с Сатаной»", сообщает  Daily Mail.
По его словам, большая часть жертв были дети, которых ему передавали врачи и медсестры, оказавшиеся последователями дьявола. В ходе интервью на местном телеканале, мужчина, лицо которого скрывала маска, признался в убийстве 675 человек.
Пастор рассказал, что он родился с «темными духами» и успел пообщаться с более 650 демонами. Мужчина заявил, что жертвоприношения были необходимо, для того чтобы поддерживать свою власть, но затем покинул «царство Сатаны». Он заверил, что в стране много псевдо пасторов, которые привлекают последователей посредством темных духов.