Հուսով ենք՝ ամեն ինչ շնորհքով են արել. Բորիս Նավասարդյանը՝ Yerevan.Today-ում խուզարկության մասին (Տեսանյութ)
17/09/2018 19:07
Երևանի մամուլի ակումբն ուշադիր հետևում է Yerevan.Today լրատվամիջոցում տեղի ունեցող զարգացումներին։
«Կարծում եմ՝ բոլորը շահագրգռված են, որ այդ գործը հնարավորինս արագ բացահայտվի, որովհետև դա, իրոք, ազգային անվտանգության հետ կապված լուրջ հարց է», - Aysor.am-ի հետ զրույցում ասաց Երևանի մամուլի ակումբի նախագահ Բորիս Նավասարդյանը։
Նա ընդգծեց՝ բնականաբար, գործը պետք է բացահայտեն հենց հատուկ ծառայությունները։
«Այնպես որ՝ իրենց կողմից գործողություններ պետք է իրականացվեն, այլ հարց է, թե ինչպես են գործողություններն իրականացվում», -ասաց նա։
Բորիս Նավասարդյանը հուսով է, որ ամեն ինչ, ինչպես այսօր ընդունված է ասել, շնորհքով են արել։
«Դրա ապացույցները ունենք, որ վերջերս իրավապահ մարմիններն ու հատուկ ծառայությունները շնորհքով են աշխատում», - նշեց նա։

We have proves that recently the law enforcers carry out their activities in a proper way: YPC chairman
17/09/2018 19:30
Yerevan Press Club is attentively following the developments taking place in Yerevan.Today. “I think we are interested in speeded-up revelation of the case as it is a really serious security issue,” Yerevan Press Club chairman Boris Navasardyan told Aysor.am.
He stressed that the case must be revealed by special services. “They must carry out necessary activities, the question is how they carry out them,” he said.
Boris Navasardyan expressed hope that the actions were carried out in proper way. “We have proves that recently the law enforcers and special services are carrying out their activities in a proper way,” he noted.