Իրավապահները կատարել են իրենց պարտականությունները. Արարատ Միրզոյանը՝ ԲՀԿ-ի հետ կատարվածի մասին (Տեսանյութ)
23/09/2018 13:20
Հայաստանի առաջին փոխվարչապետ Արարատ Միրզոյանը չի մեկնաբանում «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության գրասենյակում երեկ տեղի ունեցած խուզարկությունը։
«Եկեք, ես չմեկնաբանեմ։ Եղել են ահազանգեր, և իրավապահները արձագանքել են, կատարել են իրենց պարտականությունները», -այսօր Երևանի ավագանու ընտրություններում քվեարկությունից հետո լրագրողների հետ ճեպազրույցում հայտարարեց նա։
Միրզոյանը նաև ասաց, որ այս ընտրություններում քվեարկել է «հանուն նոր Հայաստանի ու հանուն հեղափոխության արժեքների կապիտալիզացիայի»։

Правоохранители выполнили свои обязанности – Арарат Мирзоян об обыске в офисе партии «Процветающая Армения»
23/09/2018 15:20
Первый вице-премьер Армении Арарат Мирзоян отказался комментировать проведенный накануне сотрудниками полиции обыск в одном из офисов партии «Процветающая Армения» в административном районе Ачапняк.
«Давайте, я не буду комментировать. Были сообщения и правоохранители отреагировали на это и выполнили свои обязанности», - заявил сегодня журналистам после голосования на выборах Арарат Мирзоян.
Арарат Мирзоян также сказал, что проголосовал на этих выборах «во имя новой Армении и капитализации революционных ценностей».