Ինտերպոլի նախկին ղեկավարի կինը պատմել է սպառնալիքների մասին
Գրեյս Մենը՝ Ինտերպոլի նախկին ղեկավար Մեն Խունվեյի կինը, պատմել է, որ վախենում է իր կյանքի համար: Այս մասին նա ասել է CNN- ին տված հարցազրույցում:
Ինտերնպոլի նախագահ Մեն Խունվեյն անհետացել էր սեպտեմբերի վերջին: Ավելի ուշ պարզվել էր, որ նա ձերբակալվել է Չինաստանում, իշխանությունները նրան կասկածում են կոռուպցիայի համար: Խունվեյը հեռացվել էր կազմակերպության ղեկավարի պաշտոնից:
Գրեյս Մենը խոստովանել է, որ ամուսնու անհետանալուց հետո նրան զանգահարել է անհայտ անձը և սպառնացել: Նա նաև ասել է, որ իր երկու յոթ տարեկան տղաներից թաքցնում է իրենց հոր հետ տեղի ունեցածը

Жена экс-главы Интерпола рассказала об угрозах
Грейс Мэн, супруга бывшего главы Интерпола Мэна Хунвея, рассказала, что опасается за свою жизнь. Об этом она сказала в интервью CNN.
Мэн Хунвей, занимавший пост президента Интерпола, пропал в конце сентября. Позже выяснилось, что он был задержан в Китае, власти подозревают его в коррупции. Хунвей был отправлен в отставку с поста главы организации.
Грейс Мэн призналась, что после исчезновения мужа ей поступил звонок с угрозами от неизвестного. Она также рассказала, что скрывает от своих двух семилетних сыновей, что случилось с отцом.