Լինելու է բաց, անմնացորդ խոսակցություն. Նիկոլ Փաշինյան
Այսօր Կապանում տեղի ունենալիք հանրահավաքին անդրադառնալու եմ ոչ միայն քաղաքապետի ընտրություններին, նման Facebook-յան գրառում է կատարել ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանը:
«Մտադիր եմ խոսել այս ընթացքում կուտակված բոլոր համապետական հարցերի մասին: Լինելու է բաց, անմնացորդ և մանրամասն խոսակցություն:
Նկատի ունեմ՝ այսօր երեկոյան ելույթս ուղղված է լինելու ոչ միայն Կապանին, ոչ միայն Սյունիքին, այլև Հայաստանի բոլոր քաղաքներին ու գյուղերին: Այնպես որ, եթե չեք գալու Կապան, ժամը 18-ին սպասում եմ ձեզ իմ այս էջի ուղիղ եթերում», - գրել է նա:
Ավելի վաղ Նիկոլ Փաշինյանն ասել էր, որ գնում է Կապան՝ աշխատանքային քննարկումներ ունենալու և քաղաքապետի իրենց թեկնածու Նարեկ Բաբայանի նախընտրական հանրահավաքին մասնակցելու։

Armenia’s acting PM to have open and frank conversation in Kapan addressed to all
Armenia’s acting Prime Minister Nikol Pashinyan is visiting today Armenia’s Kapan to participate in a campaign rally, he wrote about it in Facebook.
“I am not only going to refer to municipal elections but to all state issues. It will be open, frank and detailed conversation,” he wrote.
“I mean my speech will not be addressed to Kapan only, not only to Syunik, but all towns and villages. So if you are not in Kapan, I am waiting for you to join me in live stream on Facebook,” he wrote.
Earlier Nikol Pashinyan said that he is going to Kapan to conduct working discussions and participate in the rally of their mayoral candidate Narek Babayan.