Բացվել է «Կոնվերս Բանկ»-ի «Մալաթիա» մասնաճյուղը
««Մալաթիա» մասնաճյուղի բացմամբ Կոնվերս Բանկն ընդլայնում է իր ներկայությունը Երևանի տարածքում: Այստեղ  հաճախորդները կարող են օգտվել համալիր բանկային ծառայություններ, ինչպես նաև գործարքներ իրականացնել Բանկի տարածքում տեղադրված բանկոմատի և վճարային տերմինալի միջոցով:  Մասնաճյուղի աշխատանքաjին ժամերն են՝ երկուշաբթի- ուրբաթ՝ ժամը 9.30-17.00-ը, իսկ շաբաթ օրերին՝ ժամը 10:00-ից 14:30-ը»- ասացին Բանկում՝ հավելելով, որ Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանում է գործում նաև «Զվարթնոց» մասնաճյուղը, որի ծառայություններից հաճախորդները կարող են օգտվել շուրջօրյա ռեժիմով:
2018թ ընթացքում Կոնվերս Բանկը գործարկել է ևս երկու մասնաճյուղ՝ Երևանում և Գյումրիում. գարնանը մայրաքաղաքի կենտրոնում  բացվել է «Երիտասարդական» մասնաճյուղը, իսկ ամռանը՝ տեղափոխությունից հետո, Շիրակի մարզկենտրոնում գործարկվել է «Գյումրի» մասնաճյուղը:
«Աշխարհագրության ընդլայնման ուղղությամբ աշխատանքները սրանով չեն սահմանափակվելու: Մինչև տարեվերջ Կոնվերս Բանկը ծրագրում է վերաբացել ևս 2 մասնաճյուղ»,-եզրափակեցին Բանկում:
Նշենք, որ Կոնվերս Բանկը ներկայումս ունի 35 մասնաճյուղ, որից 15-ը տեղակայված են Երևան քաղաքում, իսկ 20-ը ՀՀ մարզերում և Արցախում:

Состоялось официальное открытие филиала «Малатия» Конверс Банка
По адресу улица Себастия, дом 82, номер 50, состоялось официальное открытие филиала “Малатия” Конверс Банка. На церемонии присутствовали гости из администрации района Малатия города Еревана, представители бизнес-сообщества и клиенты Банка.
“Открыв филиал “Малатия”, Конверс Банк расширяет свое присутствие на территории Еревана. В этом филиале клиенты могут воспользоваться комплексными банковскими услугами, а также совершать транзакции  с помощью банкомата и платежного терминала, установленных на территории Банка. Часы работы филиала: с понедельника по пятницу - с 9.30 до 17.00, а по субботам - с 10:00 до 14:30”, - сказали в Банке, добавив, что в административном районе Малатия-Себастия действует также филиал “Звартноц”, услугами которого клиенты могут пользоваться в круглосуточном режиме.
В 2018г. Конверс Банк открыл еще два филиала - в Ереване и Гюмри. Весной в центре столицы открылся филиал “Еритасардакан”, а летом, после переезда в новое помещение, в региональном центре  Ширака был открыт филиал “Гюмри”.
“Работы по расширению географии этим не ограничиваются. К концу года Конверс Банк планирует перезапустить еще два филиала”, - отметили в Банке.
Отметим, что в настоящее время сеть филиалов Конверс Банка состоит из 35 филиалов, 15 из которых расположены в г. Ереване и 20 - в регионах Армении и в Арцахе.