Կոնվերս բանկը հայտարարում է 25 տոկոսի չափով քեշբեք՝ ուսանողների համար
Ուսանողների  միջազգային օրվան ընդառաջ Կոնվերս Բանկը հանդես է գալիս լոյալության հերթական ակցիայով. գործարկված CashBack ակցիայի հնարավորություններից կարող են օգտվել Բանկի՝ ուսանող քարտապանները:
«Ակցիայի շրջանակներում՝ նոյեմբերի  16-18-ը,  Բանկն իր ուսանող հաճախորդներին առաջարկում է կատարել անկանխիկ գնումներ Բանկի «Ուսանողական» Visa ISIC, ինչպես նաև «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի շրջանակում տրամադրված պլաստիկ քարտերով, վճարել  Կոնվերս Բանկի  POS տերմինալներով և ստանալ գործարքի/ների գումարի 25 տոկոսի չափով հետվերադարձ», - ասել են Բանկում` հավելելով, որ այս տարի, ընդհանուր առմամբ, հաճախորդներին հետ է վերադարձվել ավելի քան 10 մլն ՀՀ դրամ:
Բանկում նշել են նաև, որ վաղը՝ նոյեմբերի 16-ին կամփոփվեն ուսանողների համար գործարկված «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի արդյունքները: Դրա շրջանակներում՝ Բանկի քարտերով 100 հազար և ավելի դրամ գումարի չափով անկանխիկ գնումներ կատարած ուսանողները կստանան նվերներ, ինչպես նաև Բանկի հիփոթեքային վարկավորումից արտոնյալ պայմաններով օգտվելու ու Կոնվերս Բանկում պրակտիկա անցնելու հնարավորություն:
Նշենք, որ  «Կերտիր քո վարկային պատմությունը» ակցիայի հնարավորություններից կարող են օգտվել Ուսանողական վարկավորման ծրագրում ներառված ԲՈՒՀ-երի ուսանողներ, «Այբ» և «Շիրակացի ճեմարան» կրթահամալիրների 12-րդ դասարանի չափահաս աշակերտները և շրջանավարտները: Ակցիայի շրջանակներում՝ մինչև  դեկտեմբերի 30-ը, շահառուներին 36 ամիս մարման ժամկետով և 15 տոկոս տարեկան դրույքաչափով վարկային սահմանաչափով Mastercard Standard պլաստիկ քարտ  կտրամադրվի` առանց սպասարկման վճարի:

Конверс банк объявляет о 25-ипроцентном кэшбэке для студентов
Накануне Международного дня студентов Конверс Банк проводит очередную акцию лояльности – студенты, являющиеся держателями карт Банка, смогут воспользоваться возможностями акции КешБэк.
“В рамках акции, 16-18 ноября, Банк предлагает своим клиентам-студентам совершать безналичные покупки через POS-терминалы Конверс Банка посредством пластиковых карт Банка “Студенческая”, Visa ISIC, а также карт, предоставленных в рамках акции “Создай свою кредитную историю”, и получить возврат денежных средств в размере 25 процентов от суммы транзакции /транзакций/”, - отметили в Банке, добавив, что в этом году, в целом, клиентам было возвращено более 10 млн. драмов РА.
В Банке также отметили, что завтра, 16 ноября, будут подытожены результаты акции “Создай свою кредитную историю”, которая проводилась для студентов. В рамках этой акции, студенты, совершившие безналичные покупки по картам Банка на сумму 100 тысяч драмов РА и больше, получат подарки, а также возможность воспользоваться ипотечным кредитованием Банка на льготных условиях и пройти практику в Конверс Банке.
Отметим, что в акции “Создай свою кредитную историю” могут принять участие студенты ВУЗ-ов, включенных в Программу студенческого кредитования, а также совершеннолетние ученики 12-ых классов и выпускники образовательных комплексов “Айб” и “Лицей им. Ширакаци”. В рамках акции, до 30-ого декабря, бенефициарам будет предоставлена пластиковая карта Mastercard Standard, с кредитным лимитом со сроком погашения 36 месяцев, под годовую процентную ставку 15 процентов, без платы за обслуживание.