Ես ասում եմ «վաու». Թրամփը՝ Սպիտակ տանն ապրելու մասին
ԱՄՆ-ի նախագահ Դոնալդ Թրամփը խոստովանել է, որ իրեն դուր է գալիս Սպիտակ տանն ապրելը, բայց  որոշ ժամանակ է պահանջվել նախագահի կարգավիճակին ընտելանալու համար: Այս մասին նա հայտնել է Fox News հեռուստաալիքին
«Ես ինձ հարմարավետ եմ ձգում: Ինձանից որոշ ժամանակ պահանջվեց:
Դուք գիտեք, դա մի տեսակ անհավանական է: Դուք ասում եք. «Դուք Միացյալ Նահանգների նախագահն եք», իսկ ես ասում են. «Վաու»: Եվ դրան վարժվելու համար ժամանակ է պետք»,- ասել է Թրամփը: Նա գովել է հռչակավոր Ձվաձև առանձնասենյակը, որտեղ աշխատում է:
Թրամփի կարծիքով՝ աշխարհում նման ոչ մի բան չկա: Դոնալդ Թրամփը պատմել է, որ աշխատում է փայտե սեղանի առջև, որը պատրաստված է 1880 թվականին:
«Այդ սեղանից օգտվել են որոշ մարդիկ, որոնց ես հարգում եմ»,- ասել է ԱՄՆ-ի նախագահը:
Թրամփը նաև իրեն ամենաբարձր գնահատականն է դրել Միացյալ Նահանգների նախագահի պաշտոնում ունեցած նվաճումների համար: Նրա կարծիքով՝ ներկայում ամերիկյան տնտեսությունն ավելի լավ վիճակում է, քան երբևէ:

"Я говорю: "Вау". Трамп признался, что ему понравилось жить в Белом доме
Президент США Дональд Трамп признался, что ему нравится жить в Белом доме, но потребовалось некоторое время, чтобы привыкнуть к статусу президента. Об этом он сообщил телеканалу Fox News.
— Я чувствую себя комфортно. Мне понадобилось некоторое время. Вы знаете, это в некотором роде невероятно. Вы говорите: "Вы — президент Соединённых Штатов", а я говорю: "Вау". И чтобы свыкнуться с этим, нужно время", — сказал Трамп.
Он похвалил знаменитый Овальный кабинет, в котором работает. По мнению Трампа, в мире нет ничего похожего. Дональд Трамп рассказал, что работает за деревянным столом, который сделан ещё в 1880 году.
— У нас есть семь столов. Как президент вы можете выбрать любой из них. По-моему, этот — самый красивый в смысле его резьбы. Кроме того, им пользовались некоторые люди, которых я уважаю, — сказал президент США.
Напомним, американский лидер Дональд Трамп поставил себе наивысшую оценку за достижения на посту президента Соединённых Штатов. По его мнению, в настоящее время американская экономика находится в лучшем состоянии, чем когда-либо.