Հարգանքով եմ վերաբերում բոլոր այն քաղաքացիներին, ովքեր քվեարկել են ՀՀԿ-ի ու ՀՅԴ-ի օգտին. Էդմոն Մարուքյան
10/12/2018 14:29
Բոլոր այն որոշումները, որ կայացրել ենք, եղել են կոլեգիալ քննարկման արդյունքներ, այսօր լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց «Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության ղեկավար Էդմոն Մարուքյանը:
«Ես հպարտանում եմ այն թիմով, որով հիմնադրվել է «Լուսավոր Հայաստանը»: Այդ թիմը որևէ սխալ որոշում չի կայացրել», - ասաց նա:
Էդմոն Մարուքյանն ասաց, որ հարգանքով է վերաբերում բոլոր այն քաղաքացիներին, ովքեր քվեարկել են ՀՀԿ-ի ու ՀՅԴ-ի օգտին:
«Հարգանքով ենք մոտենում մեր քաղաքացիների քվեակությանը ու եթե ես իմանամ՝ մեկը փողով է ընտրել, հարգանքով չեմ մոտենա, բայց չի եղել նման իրավիճակ», - ասաց նա:

С уважением относится ко всем гражданам, которые проголосовали за Республиканскую партию и АРФ «Дашнакцутюн» – Эдмон Марукян
10/12/2018 15:52
Все принятые решения были результатом коллегиального обсуждения, заявил сегодня журналистам председатель партии «Светлая Армения» Эдмон Марукян.
«Я горжусь командой, которая сформировала партию «Светлая Армения». Эта команда не принимала какого-либо неправильного решения», - сказал он.
Эдмон Марукян отметил, что с уважением относится ко всем тем гражданам, которые проголосовали за Республиканскую партию и АРФ «Дашнакцутюн».