Ամանորին Ucom շարժական ինտերնետի բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ գիգաբայթեր
Ucom ընկերության շարժական ինտերնետի uGo 3500 և uGo 5500 սակագնային պլանների նոր կամ պարտավորություն չունեցող բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ գիգաբայթեր Ucom-ի ամանորյա առաջարկից օգտվելու դեպքում։ Մասնավորապես uGo 3500 սակագնային պլանի բաժանորդները, երկարացնելով պայմանագիրը 18 ամսով, հենց այդ ժամանակահատվածում կստանան 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ սովորական 15 ԳԲ-ի փոխարեն։ Իսկ uGo 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները՝ միանալով առաջարկին, 18 ամսվա ընթացքում կստանան 80 ԳԲ գերարագ ինտերնետ նախկին 40 ԳԲ-ի փոխարեն։
«Սա հրաշալի հնարավորություն է ոչ միայն նոր բաժանորդների, այլ նաև պարտավորություն չունեցող uGo 3500, uGo 5500 և Ucom-ի կանխավճարային շարժական ինտերնետից օգտվող բաժանորդների համար, ովքեր կարող են վերակնքնել պայմանագիրը և ստանալ այնքան ինտերնետ, որքան անհրաժեշտ է լավ որակով առցանց ֆիլմեր դիտելու, երաժշտություն լսելու և մտերիմների հետ շփվելու համար», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ավելացնենք, որ գերարագ ինտերնետը սպառելուց հետո ներբեռնման արագությունը կդառնա 64 կբ/վ, իսկ վերբեռնմանը՝ 8 կբ/վ, որը կբավարարի առցանց վճարում կատարելու և գերարագ ինտերնետի փաթեթներ ակտիվացնելու համար:

В Новом году абоненты мобильной связи Ucom получат в 2 раза больше гигабайтов
Новые или не имеющие никаких обязательств абоненты тарифных планов uGo3500 и uGo5500 мобильного интернета от Ucom получат в 2 раза больше гигабайтов, если воспользуются новогодним предложением. В частности, абоненты тарифного плана uGo 3500, продлив договор на 18 месяцев, в течение именно этого периода получат 30 ГБ высокоскоростного интернета вместо обычных 15 ГБ. А абоненты тарифного плана uGo 5500, подключившись к предложению, в течение 18 месяцев получат 80 ГБ высокоскоростного интернета вместо прежних 40 ГБ.
«Это отличная возможность не только для новых абонентов, а также для абонентов uGo 3500 и uGo 5500, не имеющих каких бы то ни было обязательств, ну и, конечно же, для тех, кто использует предоплатный интернет от Ucom, потому что все они могут продлить договор и получить столько интернета, сколько необходимо для просмотра онлайн-фильмов, прослушивания музыки и общения с близкими», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что по исчерпании объема высокоскоростного интернета скорость скачивания уменьшится до 64 кб/сек, а скорость закачивания до 8 кб/сек, что будет достаточно для совершения онлайн-платежа и активации пакетов высокоскоростного интернета.