ՌԴ դեսպանը Քոչարյանի հետ հանդիպել է քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր հերթական հանդիպումների շրջանակներում
14/06/2019 12:11
Հայաստանում ՌԴ դեսպան Սերգեյ Կոպիրկինը հանրապետության նախկին նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի հետ հանդիպել է հասարակական, քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր հերթական հանդիպումների շրջանակներում:
«Հասարակական-քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր պարբերական հանդիպումների շրջանակներում Հայաստանում Ռուսաստանի Դաշնության արտակարգ և լիազոր դեսպան Ս.Պ. Կոպիրկինը հանդիպել է Հայաստանի Հանրապետության երկրորդ նախագահ Ռ.Ս. Քոչարյանի հետ», - ասված է Ռուսաստանի դեսպանատան հաղորդագրության մեջ:
Հիշեցնենք, որ հանդիպումը կայացել է հունիսի 13-ին Երևանում:
Aysor.am-ի հետ զրույցում Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակի ղեկավար Վիկտոր Սողոմոնյանը հայտնել էր, որ հանդիպումը տևել է մեկ ժամից ավելի։

Russian ambassador met with Armenia’s ex-president in sidelines of regular meetings with representatives of public, political and business circles
14/06/2019 12:18
Russian ambassador to Armenia Sergey Kopirkin met with Armenia’s ex-president Robert Kocharyan in the sidelines of meeting with representatives of the public, political and business circles.
“In the sidelines of periodical meetings with the representatives of public-political and business circles Russia’s ambassador to Armenia Sergey Kopirkin met with the second president of Armenia Robert Kocharyan,” the statement of the Russian embassy reads.