ՌԴ դեսպանը Քոչարյանի հետ հանդիպել է քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր հերթական հանդիպումների շրջանակներում
14/06/2019 12:11
Հայաստանում ՌԴ դեսպան Սերգեյ Կոպիրկինը հանրապետության նախկին նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի հետ հանդիպել է հասարակական, քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր հերթական հանդիպումների շրջանակներում:
«Հասարակական-քաղաքական և գործարար շրջանակների ներկայացուցիչների հետ իր պարբերական հանդիպումների շրջանակներում Հայաստանում Ռուսաստանի Դաշնության արտակարգ և լիազոր դեսպան Ս.Պ. Կոպիրկինը հանդիպել է Հայաստանի Հանրապետության երկրորդ նախագահ Ռ.Ս. Քոչարյանի հետ», - ասված է Ռուսաստանի դեսպանատան հաղորդագրության մեջ:
Հիշեցնենք, որ հանդիպումը կայացել է հունիսի 13-ին Երևանում:
Aysor.am-ի հետ զրույցում Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակի ղեկավար Վիկտոր Սողոմոնյանը հայտնել էր, որ հանդիպումը տևել է մեկ ժամից ավելի։

Посол РФ встретился с Кочаряном в рамках своих регулярных встреч с представителями политических и деловых кругов
14/06/2019 12:13
Посол России в Армении Сергей Копыркин встретился с бывшим президентом республики Робертом Кочаряном в рамках своих регулярных встреч с представителями общественно-политических и деловых кругов.
«В рамках своих регулярных встреч с представителями общественно-политических и деловых кругов посол России в Армении Сергей Копыркин встретился со вторым президентом Армении Робертом Кочаряном», - говорится в комментарии посольства РФ.