Beeline-ը գործարկել է ֆիքսված հեռախոսակապի «Բիզնես» այլընտրանքային նոր սակագնային փաթեթներ՝ կորպորատիվ հաճախորդների համար
13/07/2019 16:22
Beeline-ը հայտարարում է ֆիքսված հեռախոսակապի երեք նոր սակագնային փաթեթների գործարկման մասին՝ իրավաբանական անձանց համար։ Հետվճարային սակագնային փաթեթների թարմացված տեսականին բիզնեսին առաջարկում է փաթեթում ներառված խոսելաժամանակ, որը կարելի է օգտագործել Հայաստանի, Արցախի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի և Չինաստանի բոլոր ֆիքսված և բջջային ցանցերին, ինչպես նաև Ռուսաստանի Beeline ցանցի  հեռախոսահամարներին զանգահարելու համար:
Նոր շարքի սկզբնական սակագնային փաթեթն է «Բիզնես 4900» այլընտրանքայինը, որն ամսական 4900 դրամի դիմաց բաժանորդին տրամադրում է 450 րոպե ներառված խոսելաժամանակ և անսահմանափակ զանգեր «փակ խմբի» ներսում: Առաջատար «Բիզնես 9900» այլընտրանքային փաթեթը ներառում է ամսական 1100 րոպե խոսելաժամանակ:
«Մենք Beeline-ում ուշադրությամբ հետևում ենք բաժանորդներից ստացվող հետադարձ կապին: Բիզնես սեգմենտի  մեր գործընկերները ցանկացել են տեսնել խոսելաժամանակի փաթեթ, որը հնարավոր կլիներ օգտագործել ոչ միայն տեղական ուղղությունների, այլև արտասահմանյան զանգերի համար: Այժմ մեր գործընկերներին ներկայացնում ենք սակագնային փաթեթների նոր շարք, որում առավելապես հաշվի են առնվել նրանց առաջարկությունները: Վստահ եմ, որ բիզնես սեգմենտը  կգնահատի մեր ֆիքսված հեռախոսակապի նոր ունիվերսալ առաջարկը», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Լրացուցիչ տեղեկություններ նոր առաջարկի մասին կորպորատիվ հաճախորդները կարող են ստանալ www.beeline.am կայքում, զանգահարելով 010 700 700 համարով աշխատանքային ժամերին, կամ Beeline-ի մոտակա գրասենյակում:

Beeline запустил новые тарифы фиксированной телефонной связи «Бизнес» Альтернативный для корпоративных клиентов
13/07/2019 16:23
Beeline объявляет о запуске трех новых тарифных планов (ТП) фиксированной телефонной связи для юридических лиц. Обновленная постоплатная линейка тарифных планов предлагает бизнесу пакет включенного разговорного времени, который можно тратить для звонков на все фиксированные и мобильные сети Армении, Арцаха, США, Канады и Китая, а также на все номера Beeline в России.
Стартовым тарифным планом обновленной линейки стал «Бизнес 4900» Альтернативный, который за 4900 драмов в месяц предоставит абоненту 450 минут включенного разговорного времени и безлимитные звонки в внутри «закрытой группы». Флагманский ТП «Бизнес 9900»  Альтернативный включает 1100 минут разговорного времени в месяц.
«В Beeline мы внимательно следим за обратной связью от всех клиентов. Наши коллеги в бизнес-сегменте пожелали видеть пакет разговорного времени, который можно было бы расходовать не только на местные направления, но и на международные звонки. Мы представляем нашим партнерам новую линейку тарифных планов, в которой максимально учтены их предложения, и уверен, что бизнес-сегменту понравится наше новое универсальное предложение фиксированной телефонной связи», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Дополнительную информацию о новом предложении корпоративные клиенты могут получить на сайте www.beeline.am, по номеру 010 700 700 в рабочие часы или в ближайшем офисе Beeline.