Չարաշահումներ կան, թե ինչքան, շատ դժվար է ասել. Քաղավիացիայի պետ
Ավիացիան այնպիսի ոլորտ է, որտեղ շատ խնդիրներ կարող են լինել, լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց Քաղավիացիայի կոմիտեի նախագահ Տաթևիկ Ռևազյանը՝ խոսելով ոլորտում չարաշահումների մասով:
«Չարաշահումներ կան, թե ինչքան, շատ դժվար է ասել, որովհետև ես համոզված եմ, որ ամբողջ ինֆորմացիան ինձ չի հասնում», - ասաց Ռևազյանը:
Նա նկատեց, որ մի շարք բողոքներ են ստացվել օդանավակայանի և քաղավիացիայի տարբեր ծառայությունների հետ կապված:
«Ինչը մեզ հետ ուղիղ փոխկապակցված չէ, ես բարձրաձայնել եմ կառավարությունում, բան չկա, ինչից տեղյակ չեն»:

Злоупотребления есть, однако сложно сказать, сколько – председатель ГУГА
Авиация – такая сфера, в которой может быть много проблем, заявила сегодня журналистам председатель Главного управления гражданской авиации (ГУГА) Армении Татевик Ревазян, касаясь злоупотреблений в сфере.
«Злоупотребления есть, однако сложно сказать – сколько, поскольку я уверена, что до меня не доходит вся информация», - сказала Ревазян.
Она отметила, что есть недовольство, которое связанно с аэропортом и различными службами гражданской авиации.
«Это не связано напрямую с нами, я сообщила об этом правительству, нет ничего, о чем  они не знают», - сказала она.