Ջիվան Ղահրամանյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության ոստիկանության անձնագրային և վիզաների վարչության պետ
27/07/2019 13:39
Արցախի Հանրապետության ոստիկանության պետ, գեներալ-լեյտենանտ Լևոն Մնացականյանի սույն թվականի հուլիսի 26-ին ստորագրած հրամանի համաձայն ոստիկանության պետական պահպանության վարչության պետի տեղակալ, ինքը և ծառայության բաժնի պետ, ոստիկանության փոխգնդապետ Ջիվան Ղահրամանյանը ազատվել է զբաղեցրած պաշտոնից և նշանակվել Արցախի Հանրապետության ոստիկանության անձնագրային և վիզաների վարչության պետի պաշտոնին, տեղեկացնում է ԱՀ ոստիկանության մամուլի ծառայությունը։
Սույն թվականի հուլիսի 27-ին անձնագրային և վիզաների վարչության անձնակազմին ներկայացնելով նորանշանակ վարչության պետին` ոստիկանության պետի տեղակալ, ոստիկանության գնդապետ Գագիկ Ղահրամանյանը համոզմունք հայտնեց, որ Ջիվան Ղահրամանյանի մասնագիտական և կազմակերպչական հմտությունները կնպաստեն անձնագրային և վիզաների վարչության կողմից հասարակությանը մատուցվող ծառայություններն էլ ավելի պարզեցնելու ու այդ կերպ քաղաքացիների կողմից ոստիկանության հանդեպ վստահությունը ամրապնդելուն։

Дживан Каграманян назначен начальником Паспортно-визового управления полиции Арцаха
Приказом начальника полиции Республики Арцах, генерал-лейтенанта Левона Мнацаканяна от 26 июля сего года, заместитель начальника управления государственной службы охраны полиции, начальник отдела службы, подполковник полиции Дживан Каграманян освобожден от занимаемой должности и назначен на пост начальника Паспортно-визового управления полиции Республики Арцах, сообщает пресс-служба полиции Арцаха.
Представляя 27 июля новоназначенного начальника персоналу Паспортно-визового управления, заместитель начальника полиции, полковник Гагик Каграманян выразил уверенность, что профессиональные и организаторские качества Дживана Каграманяна поспособствуют еще большему упрощению предоставляемых обществу Паспортно-визовым управлением услуг и укреплению тем самым доверия граждан к полиции.