Եթե ես իմ կարծիքը ծախելու լինեի, հաստատ վաղուց ու ավելի հարուստ ուժերի էի ծախել. Դանիել Իոաննիսյան
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» կազմակերպության համակարգող Դանիել Իոաննիսյանը ֆեյսբուքյան գրառում է կատարել՝ անդրադառնալով այսօր կառավարության նիստում «Իրազեկ քաղաքացիների միավորման» Ստեփանակերտի գրասենյակին հա­սարակական կազ­մա­կերպությանը 16 մլն 200 հազար դրամ տրամադրելուն.
«Եթե որևէ մեկը կարծում է, որ Ամուլսարով իմ դիրքորոշումը պայմանավորված է Արցախի ընտրությունների համար կառավարության հատկացրած գումարով, ապա այդ մեկն ինձ ընդհանրապես չի ճանաչում։
Այդ գումարից աշխատավարձ ստացող ու դիտորդություն անողներիը 90 տոկոսը ակտիվորեն դեմ են արտահայտվում Ամուլսարի շահագործմանը։

Если бы я собирался продать свое мнение, то точно продал бы давно более богатым силам – Даниел Иоаннисян
22/08/2019 15:21
Координатор общественной организации «Объединение информированных граждан» Даниел Иоаннисян обратился на своей странице в Facebook к принятому сегодня на заседании правительства решению о предоставлении 16 млн. 200 тысяч драмов офису НПО «Объединение информированных граждан» в Степанакерте.
«Если кто-то считает, что моя позиция по вопросу Амуслара обусловлена предоставленной правительством для выборов в Арцахе суммой, то этот кто-то совершенно не знает меня.
90 процентов активистов, которые из этой суммы получают зарплату и осуществляют наблюдательскую миссию, выражаются против эксплуатации Амуслара.