Արցախում մինչև մյուս տարվա վերջ կունենանք ամբողջ դիրքերի ջրամատակարարում. Արմեն Գրիգորյան (Տեսանյութ)
07/09/2019 12:24
Արցախի նախագահի հետ քննարկել ենք մեր ռազմավարական ենթակառուցվածքների զարգացման, ինչպես նաև անվտանգության մակարդակի բարձրացմանն առնչվող հարցեր, Արցախում լրագրողնեիի հետ զրույցում ասաց ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը։
ԱԽ քարտուղարն ընդգծեց՝ մինչև մյուս տարվա հոկտեմբեր ջրամատակարարում կլինի բոլոր դիրքերում։
«Այս բնույթի քննարկումներ են եղել», - ասաց նա։
Արմեն Գրիգորյանը հերքեց մամուլում շրջանառվող լուրերը, թե ինքն ընտրությունների հետ կապված է Արցախ եկել:

All military positions in Artsakh to be ensured with water supply by the end of next year: Armenia’s SC secretary
07/09/2019 12:39
Artsakh president Bako Sahakyan and Armenia’s Security Council secretary Armen Grigoryan discussed in Artsakh issues on development of strategic infrastructures as well as raise of security level, Grigoryan told the reporters in Artsakh.
The SC secretary stressed that by October 2020 all the military positions will be ensured with water supply.