Շատ լավ է, որ քաղաքական գործիչներն ակտիվ են սոցիալական մեդիայում. Քարդաշյանը՝ Փաշինյանի մասին. news.am
08/10/2019 14:36
Այո՛, դա կարող է արդյունավետ լինել: Այս մասին այսօր լրագրողների հետ զրույցում նշեց համաշխարհային ճանաչում ունեցող Քիմ Քարդաշյանն՝ անդրադառնալով հարցին, ինչպե՞ս է գնահատում, որ Հայաստանի վարչապետը շատ ակտիվ է սոցիալական ցանցերում, գրում է news.am-ը։
«Կարծում եմ՝ շատ լավ է, որ քաղաքական գործիչներն ակտիվ են սոցիալական մեդիայում: Այսօր դա մարդկանց շփման միջոցներից մեկն է: Կարծում եմ՝ դա արդյունավետ ու շահավետ կլինի», - ընդգծեց նա:

Очень хорошо, когда политические деятели проявляют активность в соцсетях – Ким Кардашьян о Николе Пашинян
08/10/2019 15:50
Да, это может быть эффективным, заявила сегодня в беседе с журналистами всемирно известная звезда реалити-шоу Ким Кардашьян, отвечая на вопрос, как она оценивает активность премьер-министра Армении Никола Пашиняна в соцсетях, передает news.am.
«Думаю, очень хорошо, когда политические деятели проявляют активность в социальных сетях. Сегодня это одно из средств общения людей. Думаю, это будет эффективно и выгодно», - заявила Ким Кардашьян.