Արցախի ԱԳՆ ղեկավար Մասիս Մայիլյանը ելույթ է ունեցել «The Center for the National Interest» վերլուծական կենտրոնում
01/11/2019 13:24
Հոկտեմբերի 31-ին Արցախի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Մասիս Մայիլյանը ելույթ է ունեցել «The Center for the National Interest» վերլուծական կենտրոնում, հայտնում են Արցախի ԱԳՆ լրատվական ծառայությունից։
Միջոցառումը կայացել է «Chatham House» ձևաչափով, որին մասնակցել են Վաշինգտոնում գործող ակադեմիական և փորձագիտական կառույցների մի շարք ներկայացուցիչներ:

Глава МИД Арцаха Масис Маилян выступил в аналитическом центре «The Center for the National Interest»
01/11/2019 15:29
Министр иностранных дел Республики Арцах Масис Маилян 31 октября выступил с речью в аналитическом центре «The Center for the National Interest», сообщает пресс-служба МИД Арцаха.
В мероприятии, состоявшемся по правилам «Chatham House», принимали участие представители действующих в Вашингтоне академических и экспертных структур.