uGo շարժական ինտերնետի բաժանորդները հավելյալ ինտերնետ կստանան ամեն ամսվա 20-ին
Ucom ընկերության շարժական ինտերնետի uGo սակագնային պլանների առկա և նոր բաժանորդներն այսուհետ հավելյալ գիգաբայթեր կստանան յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին՝ անկախ համաձայնագիր ունենալու հանգամանքից։
Մասնավորապես uGo 5500, uGo 7500 և uGo 12500 սակագնային պլանների բաժանորդներն ի լրումն սակագնային պլանով նախատեսված գերարագ ինտերնետի 40 ԳԲ, 70 ԳԲ և 100 ԳԲ ծավալի յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին կստանան ևս 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ։ uGo 3500 սակագնային պլանի բաժանորդներն ի լրումն ստանդարտ 15 ԳԲ-ի կստանան ևս 15 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։ Իսկ մարզային uGo 2500 սակագնային պլանի առկա և նոր բաժանորդները կվայելեն լրացուցիչ 10 ԳԲ՝ արդյունքում ունենալով 20 ԳԲ ընդհանուր ծավալ յուրաքանչյուր ամսվա ընթացքում։
«Մենք մշտապես վերանայում ենք մեր առկա առաջարկները, որպեսզի Ucom-ի առկա ու նոր բաժանորդները կարողանան իրենց պահանջներին համապատասխան օպտիմալ լուծում ստանալ։ Այսուհետ շարժական ինտերնետի uGo սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են չմտահոգվել ամսվա վերջում ինտերնետի ծավալի սպառման մասին, քանի որ յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին կստանան լրացուցիչ գիգաբայթեր մինչև հաջորդ ամսվա սկիզբն օգտագործելու համար», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ վերանայվել են նաև uGo շարժական ինտերնետի փաթեթների արժեքները և այսուհետ գերարագ ինտերնետի 5 ԳԲ փաթեթն ակտիվացնելու համար բաժանորդները կվճարեն 1500 դրամ նախկին 2000 դրամի փոխարեն, իսկ 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փաթեթի արժեքը կկազմի 2000 դրամ նախկին 3000 դրամի փոխարեն։

uGo Mobile Internet Subscribers to Get Additional Gigabytes on the 20th day of Each Month
From now on the existing and new subscribers of Ucom's mobile internet uGo tariff plans will receive extra GBs on the 20th day of each month, regardless of an agreement. In particular, the subscribers of the uGo 5500, uGo 7500 and uGo 12500 in addition to their 40 GB, 70 GB and 100 GB will receive extra 30 GB of high-speed internet on the 20th day of each month. Subscribers of the uGo 3500 tariff plan will receive extra 15 GB of high-speed internet in addition to the standard 15 GB. The existing and new subscribers of the regional uGo 2500 will enjoy extra 10 GBs, by benefiting from 20 GB each month in total.
“We are constantly reshuffling our current offers for Ucom’s existing and new subscribers to find an optimal solution that fits their needs. From now on, subscribers of uGo mobile internet tariff plans do not have to worry about the internet volume consumed by the end of the month, as they will receive additional GBs on the 20th day of each month to consume up to the beginning of the upcoming month” said Hayk Yesayan, Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us add, that the fees of uGo mobile internet bundles have also been revised, and from now on to activate a 5GB high-speed internet bundle the subscribers will pay 1500 AMD instead of the previous 2000 AMD, while the activation of a 10GB high-speed internet bundle will cost 2000 AMD instead of the previous 3000 AMD.