«Չեմ ճանաչում. ինքը փոքր է, կալիբրները իրար չեն բռնում». Վարդան Ղուկասյանը՝ Նազենի Բաղդասարյանին
ԲՀԿ-ական պատգամավոր Վարդան Ղուկասյանը հերքում է, որ ճանաչում է «Իմ քայլի» պատգամավոր Նազենի Բաղդասարյանին:
«Չեմ ճանաչում: Ինքը փոքր է, կալիբրները իրար չեն բռնում, ուրիշ անուններ բան արեք…», - լրագրողների հետ ճեպազրույցում ասաց Ղուկասյանը:
Հիշեցնեք, որ Բաղդասարյանը քրեական հեղինակություններին քրեական պատասխանատվության ենթարկելու նախագծով հարակից զեկուցող է: Աժ-ում իր ելույթում վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ակնկարկել էր Վարդան Ղուկասյանին չսպառնալ հարցով զեկուցողներին՝ նշելով, որ «կպառկացնեն ասֆալտին ու պատերով կտան սպառնացողներին»:
Ոստիկանությունն այս պահին ուսումնասիրում է տեղեկություններն այն մասին, որ Ղուկասյանը սպառնացել է Բաղդասարյանին:

У нас разные калибры – Вардан Гукасян опровергает, что знаком с Назени Багдасарян
Депутат фракции «Процветающая Армения» Вардан Гукасян опровергает, что знаком с депутатом парламента от фракции «Мой шаг» Назени Багдасарян.
«Не знаком. Она младше, у нас калибры не совпадают, назовите какие-то другие имена…», - заявил в беседе с журналистами Вардан Гукасян.
Напомним, Назени Багдасарян содокладчик по законопроекту о привлечении к уголовной ответственности криминальных авторитетов. Премьер-министр Никол Пашинян в своем выступлении в парламенте, намекая на Вардана Гукасяна, заявил, что если кому-то в голову придет угрожать докладчикам по этому вопросу, то «уложат на асфальт и размажут по стенкам в буквальном смысле слова».