Թբիլիսիում ցուցարարները խորհրդարանի մուտքերի մոտ վրաններ են տեղադրել
Հակակառավարական հանրահավաքի մի քանի տասնյակ մասնակիցներ, որոնց նախօրեին ցրել  են հատուկ ջոկատայինները, Վրաստանի խորհրդարանի շենքի մոտ վրաններ են տեղադրել գիշերելու համար:
Ինչպես հայտնել են ցուցարարները՝ իրենք 10 վրան են տեղադրել և գիշերել դրանցում:
«Մենք շարունակելու ենք ակցիաններն անդադար ռեժիմով, մինչև «Վրացական երազանքը» հրաժարական չտա: Ռուսթավելիի պողոտան վերածվելու է վրանային քաղաքի», - լրագրողներին հայտնել է ցուցարար Դավիթ Մախարաձեն:
Բողոքի ցույցի մասնակիցները մտադիր են նաև հանրահավաք անցկացնել Թբիլիսիի քաղաքական դատարանի շենքի մոտ, որտեղ ավելի ուշ կայանալու է ձերբակալված ցուցարարների դատական նիստը:

В Тбилиси митингующие расставили палатки у здания парламента
Несколько десятков участников антиправительственного митинга в центре Тбилиси, которых накануне разогнал спецназ, вновь расставили палатки у здания парламента.
Как заявили митингующие, они установили 10 палаток и провели в них ночь.
"Мы продолжим акции в непрерывном режиме до того, как "Грузинская мечта" не уйдет в отставку. Проспект Руставели преобразится в город палаток", - заявил журналистам митингующий Давид Махарадзе.
Участники протеста намерены также провести акцию у здания Тбилисского городского суда, где позже начнется судебное слушание по делам задержанных в ходе разгона акции.