Ավելորդ կսմիթներն ու փոխադարձ վիրավորանքները որևէ մեկին որևէ լավ բան չեն տալու. Իվետա Տոնոյան
Բրատիսլավայում տեղի ունեցած բանակցություններից տեղյակ ենք այնքանով, որքանով տեղեկատվությունը հասանելի է եղել համապատասխան մարմիններին, այսօր ԱԺ ճեպազրույցների ժամանակ ասաց «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Իվետա Տոնոյանը։
«Բնականաբար, մեզ համար կան հարցեր, որոնք, կարծում ենք, առաջիկայում հնարավորություն կունենանք քննարկել ԱԳՆ մեր գործընկերների հետ։ Միայն դրանից հետո համապարփակ գնահատականներ կտանք», - ասաց նա։
Անդրադառնալով խորհրդարանի աշխատանքներին՝ Իվետա Տոնոյանը նշեց, որ ավելորդ կսմիթները, փոխադարձ վիրավորանքները որևէ մեկին որևէ լավ բան չեն տալու։
Ճեպազրույցին ներկա պատգամավոր Գևորգ Պետրոսյանն իր հերթին նշեց, որ իրենք գործունեություն են ծավալում ամենաբարձր մակարդակով։

Взаимные оскорбления и излишние укоры ни к чему хорошему не приведут – Ивета Тоноян
«Процветающая Армения» осведомлена о состоявшихся в Братиславе переговорах настолько, насколько эта информация была доступна соответствующим органам, заявила сегодня на брифинге депутат фракции «Процветающая Армения» Ивета Тоноян.
«Естественно, у нас есть вопросы, которые у нас будет возможность обсудить в дальнейшем с нашими коллегами из МИД. Только после этого мы сможем дать всеобъемлющие оценки», - сказала Ивета Тоноян.
Касаясь деятельности парламента, Ивета Тоноян отметила, что взаимные оскорбления, излишние укоры ни к чему хорошему не приведут.
Депутат Геворк Петросян в свою очередь отметил, что они осуществляют свою деятельность на самом высоком уровне.