Սկսում ենք համաժողովրդական դրամահավաք՝ հանուն ինտելեկտուալ Հայաստանի․Կարեն Քոչարյան
«Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» ինտելեկտուալ հեռուստախաղի մեկնաբան Կարեն Քոչարյանը հայտարարել է, որ հեռուստահաղորդման հետագա նկարահանումների համար դիմում են համաժողովրդական դրամահավաքի, քանի որ կառավարությունը չի ֆինանսավորում հաղորդման արտոնագիրը։
«Սկսում ենք համաժողովրդական դրամահավաք՝ հանուն ինտելեկտուալ Հայաստանի», - գրել է Կարեն Քոչարյանը՝ ներկայացնելով հաշվեհամարը՝ հ/հ 24106041654200 ՅՈՒՆԻԲԱՆԿ բբը։
«Հաղորդումը եթեր կհեռարձակվի ի հեճուկս նրանց, ովքեր կարծում են, որ ինտելեկտուալ հեռուստատեսություն և ինտելեկտուալ Հայաստան չի կարող լինել։ Ինտելեկտուալ հեռուստատեսություն և ինտելեկտուալ Հայաստան լինելու է, ես դա հայտարարում եմ մեր հեռուստադիտողներին», - ասել է Կարեն Քոչարյանը։

Начинаем всенародный сбор пожертвований во имя интеллектуальной Армении – Карен Кочарян
Ведущий интеллектуальной телеигры «Что? Где? Когда?» Карен Кочарян объявил о начале общенародного сбора пожертвований для дальнейшей съемки телеигры, поскольку правительство отказалось финансировать программу.
«Начинаем всенародный сбор пожертвований во имя интеллектуальной Армении», - написал Карен Кочарян, представив банковский счет, на который нужно перечислить деньги: р/с 24106041654200, ОАО ЮНИБАНК.
«Программа выйдет в эфир вопреки тем, кто считает, что не может быть интеллектуального телевидения и интеллектуальной Армении. Интеллектуальное телевидение и интеллектуальная Армения будут, я заявляю нашим телезрителям об этом», - сказал Карен Кочарян.