Նիդերլանդներից Հայաստան վերադառնալ ցանկացողները կարող են օգտվել Ամստերդամ-Մինսկ-Երևան չվերթից
Նիդերլանդներից Հայաստան վերադառնալ ցանկացող քաղաքացիները կարող են օգտվել «Բելավիա» ընկերության՝ մարտի 29-ին նախատեսված Ամստերդամ - Մինսկ - Երևան չվերթից։
«Սիրելի հայրենակիցներ, տեղեկացնում ենք, որ Ռուսաստանի կառավարության որոշմամբ մարտի 27-ից արտերկրի հետ բոլոր չվերթները դադարեցվում են, ինչը նշանակում է, որ դադարեցվելու են նաև չվերթները դեպի Ամստերդամ և Երևան։
Հայաստան վերադառնալ ցանկացող քաղաքացիները կարող են օգտվել մարտի 29-ին նախատեսված «Բելավիա» ընկերության Ամստերդամ - Մինսկ - Երևան չվերթից։ Տոմսերը կարող եք ամրագրել ավիաընկերության կայքում ՝ belavia.by։ Դեսպանությունը կապի մեջ է «Բելավիա» ընկերության ներկայացուցչության հետ և պատրաստ է աջակցել տեղեր ամրագրելու հարցում՝ դրանց առկայության պարագայում», - ասված է Նիդերլանդներում ՀՀ դեսպանության տարածած հաղորդագրության մեջ։

Желающие вернуться из Нидерландов в Армению граждане могут воспользоваться рейсом Амстердам-Минск-Ереван
26/03/2020 16:57
Желающие вернуться из Нидерландов в Армению граждане могут воспользоваться предусмотренным 29 марта рейсом Амстердам-Минск-Ереван авиакомпании «Белавиа».
«Дорогие соотечественники, сообщаем, что решением правительства России, с 27 марта будут приостановлены все полеты за рубеж, что означает, что будут прекращены рейсы в Амстердам и Ереван.
Желающие вернуться в Армению граждане могут воспользоваться предусмотренным 29 марта рейсом Амстердам-Минск-Ереван авиакомпании "Белавиа". Билеты можно забронировать на сайте belavia.by. Посольство находится в постоянной связи с представительством авиакомпании и готово посодействовать в вопросе закрепления мест, в случае их наличия», - говорится в сообщении, распространенном посольством Армении в Нидерландах.