Հունիսի 2-ին «Արմենիա» ավիաընկերությունը նախատեսում է իրականացնել հատուկ չվերթ Երևան-Լիոն-Երևան ուղղությամբ
28/05/2020 13:00
Հունիսի 2-ին «Արմենիա» ավիաընկերությունը նախատեսում է իրականացնել հատուկ չվերթ Երևան-Լիոն-Երևան ուղղությամբ։
Երևան-Լիոն չվերթից կարող են օգտվել Ֆրանսիայի Հանրապետության քաղաքացիություն ունեցող և Ֆրանսիայում կացության իրավունք ունեցող քաղաքացիները:
Չվերթից օգտվելու համար անհրաժեշտ է հերթագրվել «Արմենիա»  ավիաընկերությունում՝ այցելելով ավիաընկերության գլխամասային գրասենյակ՝ Վ. Սարգսյան 10, «Պիացցա Գռանդե» բիզնես կենտրոն հասցեով կամ  զանգահարելով +374 60 51 77 77, +374 11 74 77 77 հեռախոսահամարներով։
Լիոն-Երևան չվերթից կարող են օգտվել Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացիություն, Հայաստանում օրինական բնակության իրավունք ունեցող և Հայաստանի քաղաքացու ընտանիքի անդամ հանդիսացող քաղաքացիները։
Չվերթից օգտվելու համար անհրաժեշտ է գրանցվել Ֆրանսիայում ՀՀ դեսպանությունում՝ +33753380239, Ստրասբուրգում ՀՀ մշտական ներկայացուցչությունում՝ +33643964105, Լիոնում ՀՀ գլխավոր հյուպատոսությունում՝ +33666763191 կամ Մարսելում ՀՀ գլխավոր հյուպատոսությունում՝ +33760323678 հեռախոսահամարներով:

Авиакомпания «Армения» осуществит 2 июня специальный рейс Ереван-Лион-Ереван
Рейсом Ереван – Лион могут воспользоваться граждане, имеющие гражданство Франции и вид на жительство во Франции.
Всем желающим необходимо зарегистрироваться в авиакомпании «Армения», посетив главный офис авиакомпании по адресу ул. Вазгена Саркисяна 10, центр «Пиацца Гранде», или позвонить по телефонам: +374 60 51 77 77 и +374 11 74 77 77.
Рейсом Лион-Ереван могут воспользоваться также граждане, которые имеют гражданство Республики Армения, право на проживание в Армении на законных основаниях или являются членом семьи гражданина Армении.
Желающие зарегистрироваться должны позвонить по следующим телефонам: +33753380239 – посольство Армении во Франции, +33643964105 – постоянное представительство Армении в Страсбурге, +33666763191 – генконсульство Армении в Лионе, +33760323678 – генконсульство Армении в Марселе.