Սահմանադրական դատարանում մի ճգնաժամ կա, և նրա անունը Վահե Գրիգորյան է. Գևորգ Պետրոսյան
Սահմանադրական դատարանում ճգնաժամ որոնողներին մեծ հիասթափություն է սպասվում: Չկա այդպիսի բան, և վերջ, ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ԱԺ «Բարգավաճ Հյաստան» խմբակցության պատգամավոր Գևորգ Պետրոսյանը:
«Էս վերջերս ասվում էր չէ՞... Ձեր գլուխներում հաղթահարեք խնդիրները... Հանեք ձեր գլուխներից ՍԴ ճգնաժամի ցեցը...
Լավ, եթե այդ մարմնում ճգնաժամ է, ինչու՞ է իշխանությունն օրինագիծ բերում՝ հիմքում վկայակոչելով ՍԴ որոշումը և օրենքն այդ որոշմանը համապատասխանեցնելու անհրաժեշտությունը...
Հերիք չի՞ ձեռք առնեք մարդկանց...
Սահմանադրական դատարանում մի ճգնաժամ կա, և նրա անվանումն է՝ այո, այո, նույն ինքը՝ Վահե Գրիգորյանը՝ ՍԴ միակ անդամը, ով համառորեն ոչինչ չի անում, բայց աշխատավարձ է ստանում...
Նիկոլ Փաշինյանին չեմ տեսնում, որ հարցնեմ՝ ի՞նչ արեց-չարեց, որ իմացավ, որ Վահե Գրիգորյանն աշխատավարձ է ստանում՝ առանց ճգնելու, ու վերջապես ե՞րբ է գալու Վահե Գրիգորյանի ճգնելու ժամը...», - գրել է Պետրոսյանը:

Геворк Петросян: В Конституционном суде есть один кризис и это – Ваге Григорян
Тех, кто ищет кризис в Конституционном суде, ждет большое разочарование. Такого нет,  и все, написал на своей странице в Facebook депутат парламента фракции «Процветающая Армения» Геворк Петросян.
«Ведь недавно было сказано… Преодолейте проблемы в Вашей голове… Выбросьте из головы мысль о кризисе в Конституционном суде…
Ладно, если в этой структуре есть кризис, то почему власти приводят законопроект и ссылаются на решение Конституционного суда, необходимость приведения закона в соответствие с этим решением …
Не хватит издеваться над людьми…
В Конституционном суде есть один кризис и его имя, да, Ваге Григорян – единственный член КС, который упорно ничем не занимается, но получает зарплату…
Никак не могу увидеть Никола Пашиняна, чтобы спросить, что он предпринял, когда узнал, что Ваге получает зарплату, не утруждая себя работой, и наконец, когда Ваге Григорян начнет заниматься делом…» - написал Геворк Петросян.