Վարչապետը երկու նոր նշանակում է արել
Կարինե Դերենիկի Գևորգյանը նշանակվել է վարչապետի աշխատակազմի քաղաքացիական ծառայության գրասենյակի համալրման և կատարելագործման վարչության պետ։
Կարինե Գևորգյանի պաշտոնային դրույքաչափը կսահմանվի «Պետական պաշտոններ և պետական ծառայության պաշտոններ զբաղեցնող անձանց վարձատրության մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքին համապատասխան:
Մյուս որոշումով՝ Գոռ Աշոտի Ալեքսանյանը նշանակվել է վարչապետի աշխատակազմի քաղաքացիական ծառայության գրասենյակի կազմակերպաիրավական վարչության պետ։
Գոռ Ալեքսանյանի պաշտոնային դրույքաչափը նույնպես կսահմանվի «Պետական պաշտոններ և պետական ծառայության պաշտոններ զբաղեցնող անձանց վարձատրության մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքին համապատասխան:

Премьер-министр Армении сделал новые назначения
Карине Геворкян назначена начальником управления по пополнению и усовершенствованию Бюро гражданской службы Аппарата премьер-министра.
Должностной оклад Карине Геворкян будет установлен в соответствии с законом Республики Армения «Об оплате труда лиц, занимающих государственные должности и должности государственной службы».
Другим решением премьер-министра, Гор Алексанян назначен начальником организационно-правового управления Бюро гражданской службы Аппарата премьер-министра.
Должностной оклад Гора Алесаняна будет установлен в соответствии с законом Республики Армения «Об оплате труда лиц, занимающих государственные должности и должности государственной службы».