Հասկացեք քանի ուշ չի, անդունդի եզրին եք կանգնած. Ծառուկյանն՝ իշխանությանը (Տեսանյութ)
Արցախի հարցով այսքան խոսում եք, բայց որևիցե մեկը վեր չկացավ, ասեր՝ մեզ պետք է միջազգային ճանաչում, ԱԺ նիստի ընթացքում ասաց ԲՀԿ առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանը:
«Մենք սուրճ ենք խմել, մենք չենք քննարկել… Եղբայր, ամոթ ա: Այսօր մենք լուրջ խնդիրներ ունենք, ժողովրդին ֆռցնելով… Եկել ա ժամանակը», - ասաց նա:
Գագիկ Ծառուկյանը շեշտեց՝ ինքը երկրի ապագայով մտահոգ մարդ է:
«Եթե մարդիկ կան, որ իրանց «սումկեքը» պետք ա վերցնեն, էթան, մենք ստեղից էթալու տեղ չունենք: Պետք է միասնություն: Հասկացեք՝ քանի ուշ չի, անդունդի եզրին եք կանգնած», - իր խոսքն իշխանությանն ուղղելով՝ ասաց Ծառուկյանը:

Поймите, пока не поздно, вы стоите на краю пропасти – призыв Гагика Царукяна к действующей власти
«Вы столько говорите о вопросе Арцаха, но никто из вас никогда не попытался даже сказать – нам нужно международное признание Арцаха», - заявил сегодня с трибуны парламента руководитель фракции «Процветающая Армения» Гагик Царукян.
«Мы пили кофе, мы не обсуждали… Послушайте, стыдно. Сегодня у нас серьезные проблемы, вы обманываете народ… Уже пришло время», - сказал Гагик Царукян.
Лидер партии «Процветающая Армения» отметил, что обеспокоен будущим страны.
«Если есть люди, которые собираются взять свои "сумки" и уехать отсюда, то нам некуда уезжать отсюда. Нам нужно единство. Поймите, пока не поздно, вы стоите на краю пропасти», - обратившись к властям, заявил Гагик Царукян.